Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Recital Edyty Geppert

  Recital Edyty Geppert

  Środa, 06 Marzec 2019

  27 marca zapraszamy do Domu Kultury „Mors” na koncert Edyty Geppert, artystki wyjątkowej, tworzącej swój własny, nieporównywalny z innymi wykonawcami, teatr piosenki. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej.

  Czytaj więcej
 • "Igloopolanie" - 40 lat minęło

  "Igloopolanie" - 40 lat minęło

  Wtorek, 26 Luty 2019

  Wyjątkowym koncertem Miejski Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie” świętował 40-lecie swojego istnienia. Koncert odbył się w Domu Kultury „Mors” Miejskiego Ośrodka Kultury przy wypełnionej widowni. Ci z dębiczan, którzy nie mieli tego szczęścia, aby znaleźć się na widowni będą mieli okazję obejrzeć ten sam koncert 9 marca.

  Czytaj więcej
 • „Igloopolanie” dla Błażeja

  „Igloopolanie” dla Błażeja

  Piątek, 22 Luty 2019

  9 marca Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie” wystąpi na scenie Domu Kultury „Mors” w koncercie charytatywnym dedykowanym Błażejowi Ciurkotowi, 9-latkowi choremu na medulloblastomię – rdzeniaka. Błażej, którego starsze rodzeństwo od lat tańczy w „Igloopolanach”, wymaga nieustannego leczenia i rehabilitacji, zarówno fizycznej, jak i logopedycznej.

  Czytaj więcej
 • Cezary Pazura czyli Wujek Czarek na żywo

  Cezary Pazura czyli Wujek Czarek na żywo

  Wtorek, 19 Luty 2019

  Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów wystąpi 24 marca w Domu Kultury „Mors”. Po programie będzie można kupić książkę oraz DVD artysty.

  Czytaj więcej
 • 60-lecie Miejskiej Orkiestry Dętej

  60-lecie Miejskiej Orkiestry Dętej

  Czwartek, 14 Luty 2019

  Zapraszamy na jubileuszowy koncert z okazji 60-lecia Miejskiej Orkiestry Dętej i 50-lecia pracy Kapelmistrza Stanisława Świerka z Orkiestrą. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk.

  Czytaj więcej