Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Bajkowy zlot Hufca ZHP Dębica

  Bajkowy zlot Hufca ZHP Dębica

  Wtorek, 17 Październik 2017

  W dniach 14-15 października 2017 r. około 200 zuchów, harcerek i harcerzy spotkało się na zlocie Hufca ZHP Dębica na początek roku harcerskiego 2017/2018. Harcerskie patrole przeniosły się do bajkowej krainy, a hasłem całego przedsięwzięcia były słowa „Myśl, myśl, myśl”.

  Czytaj więcej
 • Zjazd sprawozdawczy Hufca ZHP Dębica

  Zjazd sprawozdawczy Hufca ZHP Dębica

  Wtorek, 17 Październik 2017

  W piątek, 13 października 2017 r., w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy obradował zjazd sprawozdawczy Hufca ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów. Wzięli w nim udział uprawnieni do głosowania drużynowi i instruktorzy hufca.

  Czytaj więcej
 • Akcja Sprzątanie świata - „Nie ma śmieci – są surowce”.

  Akcja Sprzątanie świata - „Nie ma śmieci – są surowce”.

  Piątek, 13 Październik 2017

  Już po raz 24. w Polsce odbyła się Akcja Sprzątanie świata – w tym roku pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”. Celem tej edycji było zwrócenie uwagi, na to że przedmioty, które potocznie nazywamy śmieciami, są w rzeczywistości surowcami. Nie mogą one kończyć jako „śmieci” – na składowisku, w lesie czy w rzece, ale poprzez segregację odpadów powinny z powrotem trafiać do wykorzystania.

  Czytaj więcej
 • Posadzili kilkadziesiąt żonkili przed Ratuszem

  Posadzili kilkadziesiąt żonkili przed Ratuszem

  Czwartek, 12 Październik 2017

  Burmistrz Mariusz Szewczyk, pracownicy Urzędu Miejskiego oraz przedstawiciele Dębickiego Hospicjum Domowego 11 października zasadzili cebulki żonkili na rabacie przed dębickim Ratuszem. W Dębicy i powiecie dębickim rozpoczęła się XI edycja akcji Pola Nadziei wspierająca hospicja i ich działalność.

  Czytaj więcej
 • Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Dębicy

  Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Dębicy

  Czwartek, 12 Październik 2017

  Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Dębica (osoby fizyczne zamierzające założyć działalność gospodarczą lub podnieść kwalifikacje zawodowe, przedsiębiorców, stowarzyszenia, JST) na indywidualne, bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich. Konsultant będzie też pomagać w procesie rozliczania realizowanych projektów.

  Czytaj więcej
 • Zmiany organizacyjne w MOK

  Zmiany organizacyjne w MOK

  Wtorek, 10 Październik 2017

  W związku z planowanymi remontami domów kultury „Mors” i „Śnieżka”, od 1 października br. działalność placówek została przeniesiona do Domu Kultury i Kina „Kosmos”. Zmianie uległy adresy do korespondencji i niektóre numery telefonów.

  Czytaj więcej