Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Piknik rodzinny w Miejskim Przedszkolu nr 7

  Piknik rodzinny w Miejskim Przedszkolu nr 7

  Poniedziałek, 19 Czerwiec 2017

  W piątek 9 czerwca br. w Przedszkolu Miejskim nr 7 odbył się Piknik Rodzinny. Podczas imprezy dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczno-wokalne. Przedszkolaki w kolorowych strojach przedstawiły przygotowane tańce i piosenki, co spotkało się z wielkim aplauzem publiczności.

  Czytaj więcej
 • Mokaferia Love w „Śnieżce”

  Mokaferia Love w „Śnieżce”

  Poniedziałek, 19 Czerwiec 2017

  Już po raz 10. odbył się popis uczestników zajęć Vocal Studio prowadzonego przez Katarzynę Godzisz-Antonik. Koncert odbył się w piątek, 9 czerwca w Domu Kultury „Śnieżka” Miejskiego Ośrodka Kultury, który był jego współorganizatorem wraz z Vocal Studio i Towarzystwem Przyjaźni i Współpracy Polsko-Belgijskiej Dębica-Puurs „Serce za serce”.

  Czytaj więcej
 • Podziękowania dla wolontariuszy pomagających przy organizacji Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej

  Podziękowania dla wolontariuszy pomagających przy organizacji Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej

  Piątek, 16 Czerwiec 2017

  14 czerwca w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy burmistrz Mariusz Szewczyk wręczył podziękowania i upominki wolontariuszom pracującym przy organizacji Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej, które w maju br. odbyły się w Dębicy. Podziękowania za okazaną pomoc złożyła także wszystkim wolontariuszom Marta Pawełko - Tokarz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • 10 lat 7 Szczepu Drużyn Dębickich

  10 lat 7 Szczepu Drużyn Dębickich

  Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017

  W dniach 26-28 maja 2017 r. harcerze z 7. Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego świętowali 10. urodziny swojego środowiska, uczestnicząc w biwaku w Jaworzu Górnym. Tematem przewodnim biwaku była szeroko pojęta kultura i artyzm.

  Czytaj więcej
 • Dni Dębicy 2017 - 10, 11 czerwca

  Dni Dębicy 2017 - 10, 11 czerwca

  Sobota, 10 Czerwiec 2017

  Burmistrz Mariusz Szewczyk serdecznie zaprasza dębiczan do wspólnej zabawy podczas dorocznego święta miasta. Drugi weekend czerwca obfitował będzie w koncerty i liczne atrakcje dla wszystkich mieszkańców. Mamy nadzieję, że każdy, niezależnie od wieku i muzycznych upodobań, znajdzie w programie coś dla siebie. Gwiazdami Dni Dębicy będą: Dawid Kwiatkowski, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, Domowe Melodie, InoRos oraz Electric Light Orchestra Classic.

  Czytaj więcej
 • Koła Naukowe Politechniki Rzeszowskiej  zaprezentują się na Dniach Dębicy

  Koła Naukowe Politechniki Rzeszowskiej zaprezentują się na Dniach Dębicy

  Piątek, 09 Czerwiec 2017

  Dwa koła naukowe działające na Politechnice Rzeszowskiej zaprezentują swoją działalność podczas tegorocznych Dni Dębicy, które 10 czerwca odbędą się na dębickim Rynku. Mieszkańcy będą mieli okazję zobaczyć zarówno pokazy fizyczne, jak również zapoznać się z zagadnieniami z zakresu robotyki.

  Czytaj więcej