Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Zaproszenie do Orszaku Trzech Króli

  Zaproszenie do Orszaku Trzech Króli

  Środa, 10 Grudzień 2014

  6 stycznia 2015 r. w Święto Objawienia Pańskiego po raz drugi ulicami miasta Dębicy przejdzie Orszak Trzech Króli, któremu w tym roku przyświeca hasło: „Pokój i radość w rodzinie”.

  Czytaj więcej
 • Mikołajki z zespołem Wawele

  Mikołajki z zespołem Wawele

  Wtorek, 25 Listopad 2014

  5 grudnia zapraszamy do Domu Kultury „Mors” na koncert zespołu Wawele z Janem Wojdakiem. Zaprezentują się także finaliści Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej i młodzieżowa grupa Safo.Podczas koncertu odbędzie się kwesta na rzecz Romana Ostrowskiego, ciężko chorego dębiczanina. Koncert rozpocznie się o godz.17, wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

  Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

  Wtorek, 25 Listopad 2014

  18 listopada w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyła się uroczystość wręczenia przez burmistrza Pawła Wolickiego 25 parom małżeńskim, które w tym roku obchodzą jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego medali Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

  Czytaj więcej
 • Dzień Pracownika Socjalnego i nagroda Prezydenta RP dla Małgorzaty Kędzior

  Dzień Pracownika Socjalnego i nagroda Prezydenta RP dla Małgorzaty Kędzior

  Wtorek, 25 Listopad 2014

  21 listopada br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Pracownika Socjalnego. Podczas uroczystości nagrodę za podejmowanie nowatorskich działań w niwelowaniu zjawiska bezdomności i realizację licznych projektów na rzecz integracji środowisk lokalnych z rąk Prezydenta RP odebrała Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Jubileusz Miejskiej Orkiestry Dętej

  Jubileusz Miejskiej Orkiestry Dętej

  Poniedziałek, 24 Listopad 2014

  Galowy koncert w Domu Kultury „Mors”, połączony z ceremonią wręczenia prestiżowych odznaczeń, podsumował 55 lat działalności artystycznej Miejskiej Orkiestry Dętej w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • 5 lat Domu Seniora w Dębicy

  5 lat Domu Seniora w Dębicy

  Środa, 19 Listopad 2014

  14 listopada br. w Domu Seniora przy ulicy Rzeszowskiej działającego w strukturach MOPS odbyła się uroczystość jubileuszu pięciolecia jego istnienia. Do powstałego jako Filia Nr 1 funkcjonującego już Domu Dziennego Pobytu uczęszczało dotychczas 90 seniorów. Aktualnie spędza w nim czas ponad 40 osób.

  Czytaj więcej