Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Raduje się serce – mamy Niepodległą!

  Raduje się serce – mamy Niepodległą!

  Środa, 19 Listopad 2014

  Harcerze co roku podejmują różnorodne działania związane z Narodowym Świętem Niepodległości. Tak było i tym razem – oprócz tradycyjnego udziału w uroczystościach, Hufiec ZHP Dębica po raz kolejny przyłączył się do akcji „Mamy Niepodległą” organizowanej przez Muzeum Józefa Piłsudskiego, a drużyny realizowały propozycję programową „Raduje się serce”.

  Czytaj więcej
 • Harcerze w Hollywood

  Harcerze w Hollywood

  Poniedziałek, 17 Listopad 2014

  W weekend od 7 do 9 listopada w Zespole Szkół w Straszęcinie odbył się śródroczny biwak Prawie 48 Szczepu Dębowego Liścia im. Jana Szczepanika z Hufca ZHP Dębica. Ponad 70 zuchów, harcerzy i instruktorów na trzy dni przeniosło się w świat czerwonych dywanów, wielkich premier filmowych i wcieliło się w gwiazdy z Hollywood.

  Czytaj więcej
 • Dębiczanie świętowali Dzień Niepodległości

  Dębiczanie świętowali Dzień Niepodległości

  Czwartek, 13 Listopad 2014

  11 listopada to bardzo ważny dzień dla naszej ojczyzny, dlatego też i Dębica włączyła się w świętowanie obchodów Dnia Niepodległości.

  Czytaj więcej
 • Jubileusz 55-lecia działalności Miejskiej Orkiestry Dętej

  Jubileusz 55-lecia działalności Miejskiej Orkiestry Dętej

  Czwartek, 13 Listopad 2014

  Miejska Orkiestra Dęta w Dębicy świętuje w tym roku 55-lecie działalności artystycznej oraz 45 lat pracy kapelmistrza. Z tej okazji 22 listopada br. w Domu Kultury „Mors” odbędzie się Koncert Jubileuszowy. W programie znajdą się utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w wykonaniu Orkiestry i solistów. Koncert rozpocznie się o godz.18, wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Otwarcie wystawy "Inwazje" w Galerii Sztuki MOK

  Otwarcie wystawy "Inwazje" w Galerii Sztuki MOK

  Czwartek, 13 Listopad 2014

  Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy: Magda Uchman, Sergiej Savczenko – „Inwazje” – grafika, malarstwo. Wernisaż odbędzie się 14 listopada o godz.19.

  Czytaj więcej
 • Obchody Narodowego Święta Niepodległości - program

  Obchody Narodowego Święta Niepodległości - program

  Piątek, 07 Listopad 2014

  Burmistrz Miasta i Przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada.

  Czytaj więcej