Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Pomoc dla Romana

  Pomoc dla Romana

  Wtorek, 04 Listopad 2014

  Z prośbą o rozpropagowanie działalności Fundacji Onkologicznej Osób Młodych „Alivia” i pomocy świadczonej przez tę fundację osobom chorym zwrócił się do burmistrza Dębicy Pawła Wolickiego jeden z podopiecznych fundacji, dębiczanin Roman Ostrowski. Poniżej publikujemy list Pana Romana.

  Czytaj więcej
 • Teatr przyjazny seniorom

  Teatr przyjazny seniorom

  Poniedziałek, 03 Listopad 2014

  23 października 32 seniorów biorących udział w programie „Aktywny senior III” uczestniczyło w spektaklu „Siostrunie” w reżyserii Jana Szurmieja, który wystawiony został na deskach teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie.

  Czytaj więcej
 • Dzień Patrona w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy

  Dzień Patrona w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy

  Poniedziałek, 03 Listopad 2014

  30 października społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 w Dębicy obchodziła Dzień Patrona swojej placówki - Święto Armii Krajowej.

  Czytaj więcej
 • Koncert charytatywny dla Gabrysi

  Koncert charytatywny dla Gabrysi

  Wtorek, 28 Październik 2014

  W ubiegłą niedzielę, tj. 26.10 br. w DK „Mors” odbył się Koncert Charytatywny połączony z akcją pobierania krwi w celu odnalezienia dawcy szpiku dla Gabrysi chorej na białaczkę i innych podopiecznych Fundacji DKMS Polska.

  Czytaj więcej
 • Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada - program

  Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada - program

  Wtorek, 28 Październik 2014

  Burmistrz Miasta i Przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada.

  Czytaj więcej
 • 1287 ludzi wielkiego serca – Wszystko dla Gabrysi

  1287 ludzi wielkiego serca – Wszystko dla Gabrysi

  Wtorek, 28 Październik 2014

  1099 osób w Dębicy i 188 osób w Pilźnie zarejestrowało się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego podczas przeprowadzonej 25 i 26 października akcji poszukiwania bliźniaka genetycznego dla 9-letniej Gabrysi chorej na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dębiczanie tłumnie odpowiedzieli na apel taty Gabrysi o rejestrację w bazie dawców szpiku. Tego dnia długo nie zapomną wszyscy, którzy w niedzielę przyszli do Domu Kultury Mors.

  Czytaj więcej