Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Załatw sprawę urzędową przez internet

  Załatw sprawę urzędową przez internet

  Piątek, 18 Wrzesień 2020

  Pod koniec ubiegłego roku Dębica dołączyła do grona miast, w których wiele urzędowych spraw można załatwić przez internet. Dzięki portalowi e-usług każdy mieszkaniec może na bieżąco elektronicznie załatwiać sprawy bez konieczności wizyty w urzędzie. Usługi dostępne są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

  Czytaj więcej
 • Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w Dębicy

  Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w Dębicy

  Środa, 16 Wrzesień 2020

  13 września br. w 21 miastach Polski odbyły się rozgrywki z okazji Narodowego Dnia Tenisa Stołowego – ogólnopolskiego święta wszystkich miłośników tej dyscypliny sportu. Również na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy, w ramach obchodów święta ping-ponga, rozegrano 21. Podkarpacką Olimpiadę Tenisa Stołowego stanowiącą jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów.

  Czytaj więcej
 • Pomoc ARiMR dla rolników

  Pomoc ARiMR dla rolników

  Wtorek, 15 Wrzesień 2020

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi nabór wniosków w ramach pomocy dla rolników dotkniętych skutkami COVID – 19. Wnioski można składać od 9 – 30 września 2020 r. Wsparcie finansowe ma formę jednorazowej płatności ryczałtowej i jest uzależnione od rodzaju i wielkości prowadzonej produkcji rolnej. Maksymalna kwota wsparcia nie może jednak przekroczyć 7 tys. euro.

  Czytaj więcej
 • Nowy żłobek coraz bliżej

  Nowy żłobek coraz bliżej

  Wtorek, 15 Wrzesień 2020

  Trwają prace przy budowie żłobka miejskiego przy ul. Kołłątaja w Dębicy. Inwestycja realizowana jest przy wsparciu środków z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat „MALUCH+”.

  Czytaj więcej
 • Matka Boża z Zawady z koronami od stu lat

  Matka Boża z Zawady z koronami od stu lat

  Poniedziałek, 14 Wrzesień 2020

  W niedzielę, 13 września br., w Sanktuarium Narodzenia NMP w Zawadzie odbyły się obchody jubileuszowe setnej rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej połączone z XX Dożynkami Wojewódzkimi.

  Czytaj więcej
 • Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza

  Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza

  Sobota, 12 Wrzesień 2020

  12 września br. w Fun&Sport w Dębicy rozegrany został Turniej Squasha o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy. Po emocjonujących i wyrównanych rozgrywkach, zwyciężył Szymon Nesteruk zawodnik Dębickiej Ligi Squasha, który otrzymał Puchar Burmistrza.

  Czytaj więcej