Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Nabór wniosków w ramach operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych”

  Nabór wniosków w ramach operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych”

  Wtorek, 30 Maj 2017

  Podkarpacki Oddział Regionalny ARiMR informuje o naborze wniosków w ramach operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych”. Szczegóły na plakacie.

  Czytaj więcej
 • Ruszył nabór wniosków do programu „Przyjazny dom”

  Ruszył nabór wniosków do programu „Przyjazny dom”

  Wtorek, 16 Maj 2017

  Do 22 maja można składać wnioski do ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie programu „Przyjazny dom”. Program dotyczy inwestycji w zakresie ochrony powietrza i ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni węglowych. Wnioski można także będzie składać w drugim terminie – od 4 do 18 września 2017.

  Czytaj więcej
 • Przebudowa Miejskiego Przedszkola nr 8 ruszy jeszcze w tym roku

  Przebudowa Miejskiego Przedszkola nr 8 ruszy jeszcze w tym roku

  Wtorek, 25 Kwiecień 2017

  Ponad 3,8 mln złotych zamierza przeznaczyć Miasto Dębica na przebudowę i rozbudowę Miejskiego Przedszkola nr 8 z oddziałami żłobkowymi i budowę placu zabaw przy tej placówce. 19 kwietnia swoje oferty wykonania tych inwestycji złożyły cztery firmy - trzy konsorcja na wykonanie robót budowlanych oraz jedna firma na plac zabaw. Wykonawca inwestycji zostanie wyłoniony w ciągu 30 dni. Przebudowa budynku przedszkola przy ul. Szkolnej ma się rozpocząć pod koniec bieżącego roku.

  Czytaj więcej
 • Bezpłatne szkolenie "Przedsiębiorcą być" w Urzędzie Miejskim w Dębicy - 26 kwietnia 2017

  Bezpłatne szkolenie "Przedsiębiorcą być" w Urzędzie Miejskim w Dębicy - 26 kwietnia 2017

  Środa, 12 Kwiecień 2017

  26 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Dębicy o godz. 10.00 odbędzie szkolenie na temat przedsiębiorczości zorganizowane przez Urząd Miejski we współpracy z Fundacją Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości. Szkolenie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji "Twój biznes to Twoja Inicjatywa" . Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

  Czytaj więcej
 • Targi Pracy 2017 w Dębicy

  Targi Pracy 2017 w Dębicy

  Poniedziałek, 10 Kwiecień 2017

  Kilkaset osób odwiedziło Targi Pracy 2017, które odbyły się 5 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Miejski w Dębicy i Starostwo Powiatowe Targi Pracy Dębica 2017. Na odwiedzających oczekiwało aż 250 ofert pracy w przedsiębiorstwach z różnych branż. Swoje oferty handlowe i usługowe na targach zaprezentowało 57 firm z terenu całego powiatu dębickiego.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie informacyjne - 11 kwietnia 2017. Do rozdysponowania jest 650 tys. zł na działania lokalne

  Spotkanie informacyjne - 11 kwietnia 2017. Do rozdysponowania jest 650 tys. zł na działania lokalne

  Piątek, 07 Kwiecień 2017

  Lokalna Grupa Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja” oraz Starosta Powiatu Dębickiego zapraszają na spotkanie informacyjne w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Odbędzie się ono 11 kwietnia br. (wtorek) o godz. 14.30 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Parkowej 28 w Dębicy. Spotkanie będzie dotyczyć możliwości uzyskania dofinansowania na działania lokalne w 2017 r. na terenie województwa podkarpackiego. Do podziału jest ponad 650 tys. zł. Wstęp wolny.

  Czytaj więcej