Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej z zakresu pomocy społecznej

  Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej z zakresu pomocy społecznej

  Piątek, 13 Wrzesień 2019

  Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych na terenie Miasta Dębicy z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób ogłoszonym Zarządzeniem Nr 237/2019 r. Burmistrza Miasta Dębicy z dnia 30 sierpnia 2019 r.

  Czytaj więcej
 • Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej

  Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej

  Piątek, 13 Wrzesień 2019

  Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych na terenie Miasta Dębicy z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego ogłoszonym Zarządzeniem Nr 236/2019 r. Burmistrza Miasta Dębicy z dnia 30 sierpnia 2019 r.

  Czytaj więcej
 • Kondolencje z powodu śmierci prof. dr. hab. Jana Łopuskiego

  Kondolencje z powodu śmierci prof. dr. hab. Jana Łopuskiego

  Piątek, 13 Wrzesień 2019

  W dniu 10 września 2019 r. w wieku 102 lat zmarł Honorowy Obywatel Miasta Dębicy, Oficer Armii Krajowej Obwodu Dębica, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Odznaczony Krzyżem Srebrnym Orderu Virtuti Militari.

  Czytaj więcej
 • REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „Pieszo i rowerem przez Dębicę”

  REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „Pieszo i rowerem przez Dębicę”

  Czwartek, 12 Wrzesień 2019

  Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk zaprasza uczniów z dębickich szkół do wzięcia udziału w konkursie plastycznym w ramach tegorocznej kampanii Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu oraz Europejskiego Dnia bez Samochodu odbywających się pod hasłem „Chodź z nami”.

  Czytaj więcej
 • Spektakl dla dzieci: „Piraci i wyspa skarbów”

  Spektakl dla dzieci: „Piraci i wyspa skarbów”

  Czwartek, 12 Wrzesień 2019

  5 października zapraszamy naszych najmłodszych widzów na zabawny i pełen przygód spektakl „Piraci i wyspa skarbów” w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Przedstawienie inspirowane powieścią Roberta Louisa Stevensona opowie o losach piratów poszukujących ukrytego skarbu.

  Czytaj więcej
 • Koncert Eleni

  Koncert Eleni

  Czwartek, 12 Wrzesień 2019

  Agencja Impresaryjno-Promocyjna Pegaz Bis zaprasza do Domu Kultury i Kina „Kosmos” na koncert jednej z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek.

  Czytaj więcej