Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Od jutra siatkarskie emocje w Dębicy!

  Od jutra siatkarskie emocje w Dębicy!

  Wtorek, 30 Czerwiec 2020

  Już jutro 1 lipca, o godz. 10:00 rozpocznie się pierwszy mecz Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji stanie osiem najlepszych drużyn w Polsce. Łącznie, od 1 do 5 lipca, na hali MOSiR rozegranych zostanie 18 spotkań.

  Czytaj więcej
 • 80. rocznica masowej zbrodni w lubzińskim lesie

  80. rocznica masowej zbrodni w lubzińskim lesie

  Poniedziałek, 29 Czerwiec 2020

  26 czerwca w kaplicy na cmentarzu parafialnym w Lubzinie odbyła się msza święta z okazji 80.rocznicy masowej zbrodni dokonanej na 100 Polakach, której przewodniczył ksiądz proboszcz Ryszard Pietrasik.

  Czytaj więcej
 • JUŻ WAKACJE!

  JUŻ WAKACJE!

  Piątek, 26 Czerwiec 2020

  Dzisiaj uczniowie otrzymają świadectwa szkolne. Tym samym zakończy się rok szkolny 2019/2020, w którym ostatnie miesiące edukacji przebiegały w trybie zdalnym.

  Czytaj więcej
 • Burmistrz pożegnał nauczycieli

  Burmistrz pożegnał nauczycieli

  Czwartek, 25 Czerwiec 2020

  Na sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy, 25 czerwca br., odbyło się spotkanie władz miejskich z nauczycielami, którzy w tym roku zdecydowali o zakończeniu swojej pracy zawodowej i przejściu na emeryturę. Życzenia i listy gratulacyjne dębickim pedagogom wręczył burmistrz Mariusz Szewczyk wraz z zastępcą Maciejem Małozięciem.

  Czytaj więcej
 • Dyrektorzy otrzymali akty przedłużenia stanowisk

  Dyrektorzy otrzymali akty przedłużenia stanowisk

  Czwartek, 25 Czerwiec 2020

  25 czerwca br., burmistrz Mariusz Szewczyk przekazał akty przedłużenia stanowisk na rok szkolny 2020/2021 dyrektorom miejskich przedszkoli i szkół podstawowych, których kadencja kończy się 31 sierpnia br. W ten sposób czterech dyrektorów przedszkoli i dwóch dyrektorów szkół podstawowych pozostanie na swoich stanowiskach przez kolejny rok.

  Czytaj więcej
 • Wielkie święto siatkówki już niedługo w Dębicy

  Wielkie święto siatkówki już niedługo w Dębicy

  Czwartek, 25 Czerwiec 2020

  Do rozpoczęcia największej siatkarskiej imprezy juniorów w Polsce pozostał niecały tydzień. Od 1 do 5 lipca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy rozegranych zostanie 18 spotkań, które wyłonią klubowego Mistrza Polski Juniorów w Piłce Siatkowej

  Czytaj więcej