Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Jedziemy do Warszawy zagrać finał na Stadionie Narodowym !

  Jedziemy do Warszawy zagrać finał na Stadionie Narodowym !

  Wtorek, 11 Kwiecień 2017

  Wielki sukces chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy. Reprezentacja w kategorii wiekowej U-12 składająca się z uczniów klas sportowych i równocześnie zawodników Dziecięcej Akademii Piłkarskiej w Dębicy nie miała sobie równych podczas finałów wojewódzkich rozgrywanych w Stalowej Woli turnieju "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku.

  Czytaj więcej
 • XIII Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu juz w kwietniu

  XIII Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu juz w kwietniu

  Czwartek, 30 Marzec 2017

  W dniach 20-22 kwietnia na basenie przy ul. Piłsudskiego w Dębicy odbędą się XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy połączone z konferencją naukowo – szkoleniową „Postępy w medycynie sportowej”. W tegorocznej edycji mistrzostw udział zapowiedziało blisko 100 osób z całej Polski. Na dębickim basenie rywalizowali będą lekarze medycyny, lekarze stomatolodzy oraz w specjalnej kategorii członkowie rodzin medyków.

  Czytaj więcej
 • Turniej Hokeja na zakończenie sezonu 2016/2017

  Turniej Hokeja na zakończenie sezonu 2016/2017

  Czwartek, 23 Marzec 2017

  26 marca na dębickim lodowisku odbędzie się kończący sezon 2016/2017 Turniej Hokeja na Lodzie rocznika 2008 i młodsi pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka.W turnieju który rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.30 zmierzą się zespoły z Krakowa, Sanoka, Nowego Targu, Lublina oraz z Dębicy.WSTĘP WOLNY

  Czytaj więcej
 • SPORTOWA RODZINA - TO MY

  SPORTOWA RODZINA - TO MY

  Czwartek, 16 Marzec 2017

  Pod takim hasłem w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy odbył się już XI Halowy Rodzinny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem – „Tato podaj -mamo strzelaj 2017”. Celem turnieju, którego organizatorem był dyrektor SP 9 Grażyna Pondo, prezes UKS OLIMP SP 9 Andrzej Nylec to propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród rodzin - dzieci i rodziców, zacieśnienie więzi rodzinnych, zawiązywanie nowych przyjaźni, wychowanie poprzez sport, konfrontacja sportowa rodzin, wyrabianie zasad fair play.

  Czytaj więcej
 • Olimpiada na Olimpie – Dziewiątka Przedszkolakom

  Olimpiada na Olimpie – Dziewiątka Przedszkolakom

  Piątek, 10 Marzec 2017

  Kolejna, XVI Olimpiada na Olimpie – DZIEWIĄTKA PRZEDSZKOLAKOM zgromadziła w murach Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 rekordową liczbę dzieci. Wzięły w niej udział dzieci z publicznych i niepublicznych dębickich przedszkoli.

  Czytaj więcej
 • II Bieg w spódnicy

  II Bieg w spódnicy

  Czwartek, 09 Marzec 2017

  Ponad 200 osób wzięło udział w zorganizowanym 4 marca po raz drugi już przez Klub Biegacza Maratończyk Dębica „Biegu w spódnicy” i „Biegu w szpilkach”. Spośród uczestniczek i uczestników biegu, bo na udział w imprezie biegnąc w spódnicach zdecydowało się także kilku panów wyłoniono zwycięzców. Organizatorzy nagrodzili najszybciej biegające na szpilkach panie oraz najciekawsze stroje biegaczy oceniane zarówno w kategorii indywidualnej jak i grupowej. Nagrody właścicielkom najoryginalniejszych strojów wręczył burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

  Czytaj więcej