Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Festiwal Sportu odbędzie się w Domu Sportu przy ul. Sportowej w Dębicy

  Festiwal Sportu odbędzie się w Domu Sportu przy ul. Sportowej w Dębicy

  Sobota, 23 Wrzesień 2017

  Już w najbliższą niedzielę, 24 września w godzinach od 13.00 do 17.00 w Domu Sportu przy ul. Sportowej 26 w Dębicy odbędzie się Festiwal Sportu, który jest organizowany w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu. Podczas imprezy w zorganizowanych na hali sportowej osiemnastu strefach aktywności zaplanowanych zostało szereg zawodów, konkursów i innych atrakcji dla wszystkich którzy w niedzielę przyjdą do Domu Sportu przy ul. Sportowej żeby wziąć udział w Festiwalu Sportu.

  Czytaj więcej
 • Festiwal Sportu #BEACTIVE po raz drugi w Dębicy

  Festiwal Sportu #BEACTIVE po raz drugi w Dębicy

  Czwartek, 14 Wrzesień 2017

  W niedzielę, 24 września w godzinach od 13.00 do 17.00 na stadionie miejskim przy ul. Akademickiej w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu odbędzie się Festiwal Sportu. Impreza, która w Dębicy odbywa się po raz drugi jest kwalifikowana do ścisłego grona najważniejszych imprez sportowych organizowanych w tym terminie na terenie kraju. Patronat nad Festiwalem Sportu objęło Ministerstw Sportu i Turystyki.

  Czytaj więcej
 • Wycieczka rowerowa z Burmistrzem już jutro, 5 sierpnia - start o godz. 16.00 spod Ratusza

  Wycieczka rowerowa z Burmistrzem już jutro, 5 sierpnia - start o godz. 16.00 spod Ratusza

  Piątek, 04 Sierpień 2017

  Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk zaprasza mieszkańców Dębicy na pierwszą w tym sezonie wycieczkę rowerową. Już jutro, w sobotę 5 sierpnia amatorzy dwóch kółek będą mieli okazję przemierzyć liczącą około 35 kilometrów trasę z Dębicy do Czarnej i z powrotem.

  Czytaj więcej
 • Magdalena Macios, Gabriel Blezień i Sebastian Ptak z wizytą u burmistrza Mariusza Szewczyka

  Magdalena Macios, Gabriel Blezień i Sebastian Ptak z wizytą u burmistrza Mariusza Szewczyka

  Czwartek, 03 Sierpień 2017

  Trójka utytułowanych młodych dębickich sportowców była gośćmi burmistrza Mariusza Szewczyka we wtorek 1 sierpnia. Magdalena Macios zdobywczyni III miejsca na Światowych Igrzyskach Sportowych The World Games Wrocław 2017, Gabriel Blezień wicemistrz Polski Kadetów w Boksie Pułtusk 2017 i Sebastian Ptak brązowy medalista Mistrzostw Polski Kadetów w Boksie Pułtusk 2017 odebrali gratulacje i okolicznościowe grawertony od burmistrza. Młodym sportowcom towarzyszyli rodzice i trenerzy: Andrzej Jedynak, Sławomir Łukasik i Zenon Trojan.

  Czytaj więcej
 • Wycieczka rowerowa z Burmistrzem już 5 sierpnia

  Wycieczka rowerowa z Burmistrzem już 5 sierpnia

  Wtorek, 25 Lipiec 2017

  Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk zaprasza mieszkańców Dębicy na pierwszą w tym sezonie wycieczkę rowerową. W sierpniowe popołudnie amatorzy dwóch kółek będą mieli okazję przemierzyć liczącą około 35 kilometrów trasę z Dębicy do Czarnej i z powrotem.

  Czytaj więcej
 • Za nami XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2017”

  Za nami XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2017”

  Środa, 28 Czerwiec 2017

  W dniu 24 czerwca br. na trasie Pilzno – Dębica – Kozłów gm. Dębica. odbył się XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2017”, którego organizatorami są Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

  Czytaj więcej