Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Letnie pokazy filmowe w każdy piątek

  Letnie pokazy filmowe w każdy piątek

  Piątek, 17 Lipiec 2020

  Przez całe wakacje, w każdy piątek, w parku przy ul. Bojanowskiego wyświetlane są popularne polskie filmy, które miały swoją premierę w ubiegłym roku. Seansom towarzyszą konkursy wyłącznego partnera i sponsora pokazów - Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka, w których można wygrać wiele cennych nagród.

  Czytaj więcej
 • Zachowaj bezpieczeństwo podczas wakacji

  Zachowaj bezpieczeństwo podczas wakacji

  Środa, 15 Lipiec 2020

  Ze względu na trwającą w Polsce i na świecie epidemię koronawirusa, podczas tegorocznych wakacji musimy zachować szczególną ostrożność.

  Czytaj więcej
 • Kolejny etap prac w parku miejskim

  Kolejny etap prac w parku miejskim

  Wtorek, 14 Lipiec 2020

  Trwają intensywne prace budowlane związane z realizacją projektu „Rewitalizacja parku im. Skarbka-Borowskiego w Dębicy”. Aktualnie montowane są urządzenia w strefie aktywności fizycznej i strefie zabaw dla najmłodszych. Trwają również nasadzenia nowych krzewów i roślinności ozdobnej wzdłuż alejek.

  Czytaj więcej
 • Trwają ostatnie prace na ulicy Olszynowej

  Trwają ostatnie prace na ulicy Olszynowej

  Poniedziałek, 13 Lipiec 2020

  Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym, w Dębicy trwają naprawy nawierzchni drogowych, które mają na celu przede wszystkim zapewnienie płynność ruchu i bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych.

  Czytaj więcej
 • Pamięć o zamordowanych żołnierzach NSZ

  Pamięć o zamordowanych żołnierzach NSZ

  Piątek, 10 Lipiec 2020

  W 74. rocznicę ostatniej publicznej egzekucji na działaczach podziemia antykomunistycznego w Polsce, na dębickim rynku złożone zostały kwiaty w hołdzie zamordowanym żołnierzom z oddziału Narodowych Sił Zbrojnych.

  Czytaj więcej
 • Dotacja na edukację ekologiczną

  Dotacja na edukację ekologiczną

  Piątek, 10 Lipiec 2020

  Miasto Dębica otrzymało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zadanie pn. „Rozwój bazy edukacji ekologicznej poprzez zakup mierników jakości powietrza oraz tablic informacyjnych dla szkół podstawowych z terenu Gminy Miasta Dębica wraz z upowszechnieniem wiedzy ekologicznej”.

  Czytaj więcej