Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Rocznica Akcji Burza

  Rocznica Akcji Burza

  Czwartek, 30 Sierpień 2007

  Na Polanie Kałużówka odbędzie się 2 września br. msza święta upamiętniająca 63 rocznicę Akcji Burza. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 10.30.

  Czytaj więcej
 • Kolejne koncerty w Rynku

  Kolejne koncerty w Rynku

  Wtorek, 28 Sierpień 2007

  W muszli koncertowej w Rynku odbędą się dwa koncerty na zakończenie wakacji. Pierwszy, w czwartek (30 sierpnia br.) to "Rockowe Pożegnanie Lata" z Osiedlowym Domem Kultury Emka. Drugi koncert, "Muzyka dla każdego", przygotowany przez orkiestrę pod dyrekcją Pawła Adamka, odbędzie się w niedzielę (2 września br).

  Czytaj więcej
 • Festyn Dębica - Dębicy

  Festyn Dębica - Dębicy

  Wtorek, 28 Sierpień 2007

  Na tegorocznym, jedenastym już Festynie Dębica-Dębicy, który odbędzie się 1 września na stadionie Klubu Sportowego „Wisłoka” zagrają Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz formacja Bracia, której liderami są Piotr i Wojciech Cugowscy. Organizatorem festynu jest Firma Oponiarska. Wstęp na festyn jest bezpłatny.

  Czytaj więcej
 • Zmiany na dębickich parkingach

  Zmiany na dębickich parkingach

  Niedziela, 26 Sierpień 2007

  Zmotoryzowani mogą bezpłatnie korzystać z miejsc parkingowych przy ulicach: Ogrodowej, Targowej, Strażackiej, Żuławskiego, Kraszewskiego i Strumskiego. Obowiązek płacenia za miejsce parkingowe, między 9.00 a 17.00, od poniedziałku do soboty, włącznie dotyczy już tylko ulic: Sobieskiego, Czarnieckiego, Kolejowej i Rynku.

  Czytaj więcej
 • Koncert w Wiluszówce

  Koncert w Wiluszówce

  Czwartek, 23 Sierpień 2007

  Najpiękniejszych pieśni romantycznych ze znanych oper i operetek oraz wierszy o miłości będzie można wysłuchać w piątek, 24 sierpnia br., w ogrodzie Domu Gościnnego „Wiluszówka”.

  Czytaj więcej
 • Wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju

  Wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju

  Czwartek, 23 Sierpień 2007

  Są jeszcze bilety na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który zaprezentuje się przed dębicką publicznością 27 sierpnia br. (poniedziałek). Bilety w cenie 35 złotych można nabyć w Domu Kultury „Mors”.

  Czytaj więcej