Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Kamery pojawiły się w szkołach

  Kamery pojawiły się w szkołach

  Piątek, 23 Listopad 2007

  W sześciu dębickich szkołach, dla których organem prowadzącym jest miasto, rozpoczęto montaż kamer i urządzeń do rejestracji obrazu, w ramach programu „Monitoring wizyjny w szkołach i placówkach”. Na ten cel Miejski Zarząd Oświaty pozyskał 55 tysięcy złotych, co stanowi 80 procent inwestycji, resztę kosztów pokryje miasto z własnego budżetu.

  Czytaj więcej
 • Pomogą dzieciom przetrwać zimę

  Pomogą dzieciom przetrwać zimę

  Piątek, 23 Listopad 2007

  Sztab Terenowy Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” założony przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy wraz ze Stowarzyszeniem Osób Działających w Zakresie Pomocy Społecznej „Ad Astram” po raz kolejny prowadzi zbiórkę dla najmłodszych mieszkańców z uboższych rodzin.

  Czytaj więcej
 • Zakończył się festiwal Polonia Semper Fidelis

  Zakończył się festiwal Polonia Semper Fidelis

  Poniedziałek, 19 Listopad 2007

  W Dębicy zakończył się XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej "Polonia Semper Fidelis". Przez kilka dni w kościele Miłosierdzia Bożego i domach kultury rozbrzmiewała muzyka, zaprezentowano filmy i otwarto wystawę. Przed dębicką publicznością zaprezentowały się gwiazdy Grzegorz Turnau, Andrzej Sikorowski, Stare Dobre Małżeństwo i członkowie rodziny Steczkowskich.

  Czytaj więcej
 • Młodzi tenisiści na start

  Młodzi tenisiści na start

  Czwartek, 15 Listopad 2007

  Rusza Dębicka Liga Tenisa Stołowego dla dzieci szkół podstawowych o Puchar Burmistrza. W piątek 16 listopada o godzinie 15, w Szkole Podstawowej Nr 2 w Dębicy rusza pierwszy turniej Dębickiej Ligi Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Dębicy do lat 13-tu, której organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy „Gryfek”.

  Czytaj więcej
 • "Igloopolanie" wrócili z nagrodą

  "Igloopolanie" wrócili z nagrodą

  Czwartek, 15 Listopad 2007

  Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie”, działający przy Miejskim Ośrodku Kultury, otrzymał 14 listopada br. tytuł laureata V Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”. Festiwal odbywał się w hali widowiskowo - sportowej „Podpromie” w Rzeszowie.

  Czytaj więcej
 • Studenckie otrzęsiny

  Studenckie otrzęsiny

  Środa, 14 Listopad 2007

  Stowarzyszenie Studentów „Awangarda” działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Klub Muzyczny Meduza organizują 14 listopada br. (środa) Pierwsze Otwarte Otrzęsiny Studenckie w Dębicy.

  Czytaj więcej