Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • PARP ogłasza trzeci, największy nabór firm do projektu Instrument Szybkiego Reagowania

  PARP ogłasza trzeci, największy nabór firm do projektu Instrument Szybkiego Reagowania

  Piątek, 12 Październik 2012

  W dniu 3 września 2012 r. rozpoczęła się kolejna rekrutacja firm, które odczuwają negatywne skutki spowolnienia gospodarczego i chcą skorzystać z pakietu usług doradczo-szkoleniowych w ramach projektu ISR. Tym razem w trakcie 2-etapowej rekrutacji, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wybierze aż 110 firm, które chcą poprawić swoją sytuację finansowo-ekonomiczną – w tym 3 mikro, 8 małych, 59 średnich oraz 40 dużych przedsiębiorstw.

  Czytaj więcej
 • Informacje miejskie

  Informacje miejskie

  Piątek, 12 Październik 2012

  W dniu 11.10.2012r. w Urzędzie Gminy Żyraków na zaproszenie Wójta Gminy Żyraków Marka Rączki odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Z-ca Burmistrza Miasta Dębicy Jerzy Gągała oraz Sekretarz Miasta Dębicy Zdzisław Pupa. Celem spotkania było omówienie trudnych tematów dotyczących przyszłości naszego regionu.

  Czytaj więcej
 • Mistrzowie w Dębicy

  Mistrzowie w Dębicy

  Piątek, 12 Październik 2012

  Burmistrz Miasta Dębicy Paweł Wolicki oraz Uczniowski Klub Hokejowy Dębica ma zaszczyt zaprosić mieszkańców na imprezę pn. „Mistrzowie w Dębicy” organizowaną w ramach ZOSTAŃ OLIMPIJCZYKIEM w dniu 13 października 2012r. na terenie Lodowiska Krytego w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Inauguracja X Roku Akademickiego Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego UEK w Dębicy

  Inauguracja X Roku Akademickiego Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego UEK w Dębicy

  Czwartek, 11 Październik 2012

  W dniu 15 października 2012r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy ul. Sportowa 28 odbędzie się uroczysta inauguracja X Roku Akademickiego Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego UEK w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie z historią naszego miasteczka

  Spotkanie z historią naszego miasteczka

  Czwartek, 11 Październik 2012

  Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji i Rozwoju PBW w Rzeszowie, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Dębicy oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy zapraszają na spotkanie z Arkadiuszem S. Więchem autorem książki "Miasteczko. Życie codzienne mieszkańców Dębicy w latach 1900-1939".

  Czytaj więcej
 • IV Konkurs Fotograficzny Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego zakończony

  IV Konkurs Fotograficzny Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego zakończony

  Czwartek, 11 Październik 2012

  Środowiskowy Dom Samopomocy w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zapraszają na podsumowanie IV Konkursu Fotograficznego Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego.

  Czytaj więcej