Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Tak głosowali dębiczanie

  Tak głosowali dębiczanie

  Poniedziałek, 22 Październik 2007

  W Dębicy na Polską Partię Pracy oddano 204 głosy, na Ligę Polskich Rodzin - 365, na Prawo i Sprawiedliwość- 9409, na Platformę Obywatelską - 7518, na Polskie Stronnictwo Ludowe -1392, na Samoobronę 144 a na Lewicę i Demokratów - 2644. Frekwencja w mieście wyniosła 57,40 procent.

  Czytaj więcej
 • Woda dla południowej części miasta

  Woda dla południowej części miasta

  Poniedziałek, 22 Październik 2007

  Dębicka firma WODMEL wygrała przetarg ogłoszony przez Wodociągi Dębickie na przeprowadzenie nowej sieci wodociągowej wzdłuż ulicy Gawrzyłowskiej przekraczającej obwodnicę do ulicy Tetmajera.

  Czytaj więcej
 • Komisja Rodziny zorganizowała spotkanie w sprawie bezpieczeństwa

  Komisja Rodziny zorganizowała spotkanie w sprawie bezpieczeństwa

  Niedziela, 21 Październik 2007

  Od października miasto monitorowane będzie przez 22 obrotowe kamery cyfrowe, pozwalające na dokładną identyfikację sprawców przestępstw i wykroczeń. Władze miasta są przekonane, że monitoring poprawi bezpieczeństwo w Dębicy i ograniczy akty wandalizmu, tak jak ma to miejsce w innych miastach, gdzie zamontowana jest zbliżona liczba kamer. W środę w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie zorganizowane przez Komisję Rodziny i Polityki Społecznej, w którym uczestniczyły władze miasta, starostwa powiatowego, policji i spółdzielni mieszkaniowych.

  Czytaj więcej
 • Wieczór teatralny

  Wieczór teatralny

  Piątek, 19 Październik 2007

  W ramach festiwalu Dni Sztuki 20 października br. (sobota) w Domu Kultury „Mors” będzie można obejrzeć przedstawienie „Rozmowy z diabłem. Wielkie Kazanie Księdza Bernarda”.

  Czytaj więcej
 • Studenci mają szansę na dodatkowe stypendium

  Studenci mają szansę na dodatkowe stypendium

  Piątek, 19 Październik 2007

  Po 350 złotych miesięcznie otrzymają studenci, którzy wezmą udział w konkursie stypendialnym organizowanym w ramach projektu: "Moje stypendium 2007". Konkurs współorganizowany jest przez partnerski program Fundacji Agory i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce wraz ze Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu oraz Fundacją "Twoja Szansa", działającej przy Fabryce Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

  Czytaj więcej
 • Przedłużony termin konkursu na logo 650 – lecia

  Przedłużony termin konkursu na logo 650 – lecia

  Piątek, 19 Październik 2007

  Z uwagi na prośby niektórych szkół i organizacji przedłużony został termin zakończenia konkursu na logo 650 – lecia lokacji miasta. Termin dostarczenia prac mija 9 listopada 2007 r. Nagrodą główną jest 1000 zł.

  Czytaj więcej