Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Rozpoczyna się akcja Pola Nadziei

  Rozpoczyna się akcja Pola Nadziei

  Wtorek, 09 Październik 2007

  Uroczyste rozpoczęcie Ogólnopolskiej Akcji „Pola Nadziei”, prowadzonej przez Stowarzyszenie Dębickie Hospicjum Domowe im. Jana Pawła II, odbędzie się 11 października o godz. 12 na Placu Solidarności. Akcja związana jest z zasadzeniem żonkili, międzynarodowego symbolu hospicjów, przed pomnikiem papieża. Akcja ma na celu propagowanie idei hospicyjnej, poszukiwanie nowych wolontariuszy (nie tylko do opieki nad chorymi) oraz na pozyskanie pieniędzy na działalność Stowarzyszenia Dębickiego Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II.

  Czytaj więcej
 • Turniej ogólnopolski w bilardzie

  Turniej ogólnopolski w bilardzie

  Poniedziałek, 08 Październik 2007

  W Klubie Bilardowym „Pino” w Dębicy rozgrywany jest Ogólnopolski Turniej POL TOUR. Zawodnicy z całej Polski zmagają się w sobotę i niedzielę w rozgrywkach odmiany bilardu "14/1".

  Czytaj więcej
 • Festiwal „Polonia Semper Fidelis”

  Festiwal „Polonia Semper Fidelis”

  Czwartek, 04 Październik 2007

  Grzegorz Turnau, Andrzej Sikorowski, Stare Dobre Małżeństwo to gwiazdy XVIII Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Polonia Semper Fidelis”. Impreza odbędzie się, jak co roku w listopadzie, jednak do 20 października przyjmowane są zgłoszenia na warsztaty wokalno – instrumentalne i literackie. Poprowadzą je, jak w poprzednich latach, Paweł Steczkowski i Agata Steczkowska.

  Czytaj więcej
 • Zagrają dla Weroniki

  Zagrają dla Weroniki

  Czwartek, 04 Październik 2007

  Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizują 5 października koncert charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na pomoc w sfinansowaniu operacji Weroniki Berlik, dwuletniej dębiczanki. Gwiazdą koncertu będzie zespół „Gang Marcela” oraz niewidomy artysta Armand Perykietko. Wystąpią także dębickie grupy artystyczne. Pieniądze dla Weroniki przekaże także Klub Muzyczny Meduza, w którym 5 października odbędzie się koncert zespołu „IRA”.

  Czytaj więcej
 • Koncert z protestem

  Koncert z protestem

  Czwartek, 04 Październik 2007

  Stowarzyszenie Wspierania Informacji Społecznej i Rozwoju „Dedal”, przy współudziale Urzędu Miejskiego, Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy oraz osób indywidualnych, organizuje 14 października br. koncert – protest „5 – Nie zabijaj”.

  Czytaj więcej
 • Marta Bizoń na Dniach Sztuki

  Marta Bizoń na Dniach Sztuki

  Czwartek, 04 Październik 2007

  Gwiazdą drugiego koncertu Festiwalu Dni Sztuki, 6 października br., będzie Marta Bizoń z zespołem Kraków. Śpiewająca aktorka wystąpi w Wieczorze Kameralnym w Domu Kultury Firmy Oponiarskiej o godz. 18 ze spektaklem muzycznym „Neapol”. Bilety na koncert w cenie 15 zł.

  Czytaj więcej