Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Oszustwa paliwowe - Ostrzeżenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  Oszustwa paliwowe - Ostrzeżenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  Poniedziałek, 19 Październik 2015

  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ostrzega o oszustwach w obrocie paliwami i uczula, aby kupować je wyłącznie u sprawdzonych i wiarygodnych podmiotów. Pismo Ministra w tej sprawie zamieszczone zostało na stronie BIP PUW w zakładce: Pozostałe Informacje – Informacje z zakresu rolnictwa.

  Czytaj więcej
 • Rozpoczęto testowanie autobusu elektrycznego

  Rozpoczęto testowanie autobusu elektrycznego

  Czwartek, 15 Październik 2015

  O prowadzonych w Dębicy testach prototypu autobusu elektrycznego rozmawiali z dziennikarzami podczas konferencji prasowej 14 października burmistrz Mariusz Szewczyk oraz prezes dębickiego MKS-u Piotr Chęciek. Pojazd został wypożyczony bezpłatnie od firmy AMZ Kutno, znanej do tej pory głównie z produkcji sprzętu wojskowego i lubelskich trolejbusów. Został on wyprodukowany w Polsce i spełnia wszelkie standardy oraz normy bezpieczeństwa.

  Czytaj więcej
 • 4 dodatkowe linie autobusowe zostaną uruchomione 1 listopada

  4 dodatkowe linie autobusowe zostaną uruchomione 1 listopada

  Środa, 14 Październik 2015

  14 października w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbyła się konferencja prasowa z udziałem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka, prezesa Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Dębicy Piotra Chęćka oraz koordynatora Organizacji Transportu Zbiorowego Andrzeja Żaby. Jednym z tematów poruszonych podczas tej konferencji była organizacja transportu autobusowego w dniu 1 listopada.

  Czytaj więcej
 • Nagrodzono dębickie firmy

  Nagrodzono dębickie firmy

  Poniedziałek, 12 Październik 2015

  Honorowe Odznaki Ministerstwa Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej zostały wręczone w ostatni piątek w DK Kosmos firmom z terenu województwa Podkarpackiego. W gronie 17 wyróżnionych firm znalazły się firmy z terenu powiatu dębickiego: Ventor, Olimp Laboratories Sp. z o.o., Taurus oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Trwa remont ulicy Cmentarnej w Dębicy

  Trwa remont ulicy Cmentarnej w Dębicy

  Środa, 07 Październik 2015

  Wykonanie kanalizacji deszczowej oraz położenie pierwszej warstwy nowej nawierzchni asfaltowej to pierwszy etap inwestycji który został wykonany we wrześniu na ulicy Cmentarnej. Od początku października trwają kolejne prace przy przebudowie tej ulicy. W najbliższych dniach będą m.in. podnoszone studzienki kanalizacyjne i kładziona druga warstwa asfaltu.

  Czytaj więcej
 • Weź udział w Narodowej Loterii Paragonowej MF

  Weź udział w Narodowej Loterii Paragonowej MF

  Środa, 07 Październik 2015

  Naczelnik Urzędu Skarbowego w Dębicy uprzejmie informuje, że w ramach działań pod hasłem „Weź paragon” i „Nie daj się oszukać – Sprawdź paragon” realizowanych przez Ministerstwo Finansów, ruszyła kolejna odsłona kampanii paragonowej pod nazwą „Narodowa Loteria Paragonowa” . Celem kampanii jest uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego.

  Czytaj więcej