Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Wolontariusz Powiatu Dębickiego 2017

  Wolontariusz Powiatu Dębickiego 2017

  Poniedziałek, 27 Luty 2017

  Powiat Dębicki, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Uwierz w siebie” w Dębicy, organizuje konkurs „Wolontariusz Powiatu Dębickiego 2017”. Będzie on stanowił okazję do publicznej prezentacji sylwetek osób wyróżniających się wyjątkową empatią i aktywną postawą w zakresie działań wolontariackich. Umożliwi również promocję i popularyzację wartościowych akcji charytatywnych.

  Czytaj więcej
 • Żołnierzom Wyklętym po raz siódmy

  Żołnierzom Wyklętym po raz siódmy

  Piątek, 24 Luty 2017

  Od 26 lutego do 18 marca 2017 roku zapraszamy na obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Dębicy i powiecie dębickim. W tym roku, już po raz siódmy, Światowy Związek Żołnierzy AK Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych, inicjuje w naszym regionie obchody tego święta państwowego.

  Czytaj więcej
 • Powiatowy Turniej Rodzinny o Pantofelek Królowej Jadwigi 2017

  Powiatowy Turniej Rodzinny o Pantofelek Królowej Jadwigi 2017

  Piątek, 24 Luty 2017

  21 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Dębicy odbyła się już 10 edycja Powiatowego Turnieju o Pantofelek Królowej Jadwigi. Pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia jest pani Grażyna Witkowska - Gac. Początkowo był to Przegląd Amatorskich Dziecięcych Zespołów Tanecznych.

  Czytaj więcej
 • Festiwal Teatralny Dębica 2017

  Festiwal Teatralny Dębica 2017

  Piątek, 24 Luty 2017

  Dwa przeglądy oraz warsztaty dla uczniów i instruktorów złożą się na Festiwal Teatralny Dębica 2017, odbywający się w Domu Kultury „Śnieżka”. 29 marca zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w XXI Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Pajace”. Dzień później, 30 marca, podczas X Powiatowego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych rywalizować będą uczniowie szkół średnich.

  Czytaj więcej
 • „Tylko Polska Piosenka” – konkurs i warsztaty z Kasią Groniec

  „Tylko Polska Piosenka” – konkurs i warsztaty z Kasią Groniec

  Piątek, 24 Luty 2017

  Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej - V edycji Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka”, którego finał odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku w Domu Kultury „Śnieżka”.

  Czytaj więcej
 • II Wojewódzka Konferencja Naukowo – Szkoleniowa "Zrozumieć dziecko – trudne zachowania – pozytywne podejście" już 17 marca

  II Wojewódzka Konferencja Naukowo – Szkoleniowa "Zrozumieć dziecko – trudne zachowania – pozytywne podejście" już 17 marca

  Poniedziałek, 20 Luty 2017

  17 marca 2017 roku w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy odbędzie się II Wojewódzka Konferencja Naukowo – Szkoleniowa pt: Zrozumieć dziecko – trudne zachowania – pozytywne podejście. Konferencja adresowana jest do dyrektorów szkół, przedszkoli i żłobków, pedagogów, nauczycieli, pracowników PPP, psychologów, logopedów, terapeutów, pracowników ochrony zdrowia, katechetów oraz rodziców.

  Czytaj więcej