Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • 77. rocznica zbrodni katyńskiej i 7. Rocznica katastrofy smoleńskiej

  77. rocznica zbrodni katyńskiej i 7. Rocznica katastrofy smoleńskiej

  Piątek, 14 Kwiecień 2017

  W poniedziałek na Skwerze Mikołajkowów odbyła się uroczystość upamiętniająca 77. rocznicę zbrodni katyńskiej i 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej w której uczestniczyli mieszkańcy Dębicy, uczniowie dębickich szkół, przedstawiciele związków kombatanckich, stowarzyszeń, władze miejskie, gminne i powiatowe. Zgromadzeni oddali hołd pomordowanym 77 lat temu w Katyniu i uczcili pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej sprzed 7 lat.

  Czytaj więcej
 • Koncert Oratoryjny w Dębicy

  Koncert Oratoryjny w Dębicy

  Wtorek, 11 Kwiecień 2017

  W minioną sobotę, 8 kwietnia 2017 roku, w kościele pw. Ducha Świętego w Dębicy odbył się Uroczysty Koncert Oratoryjny pod Honorowym Patronatem Jego Ekscelencji Ks. Biskupa dr Andrzeja Jeża. Koncert zorganizowany został, by upamiętnić 12. rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II i 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej. Mieszkańcy miasta i okolic mieli okazję wysłuchać utworów Amadeusza Mozarta, Georga Friedricha Haendla oraz polskich pieśni religijnych.

  Czytaj więcej
 • XIII Konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie Rejonu Dębica

  XIII Konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie Rejonu Dębica

  Poniedziałek, 10 Kwiecień 2017

  5 kwietnia 2017 r. w DK „Mors” w Dębicy odbyła się XIII Konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie Rejonu Dębica. Tegorocznemu spotkaniu towarzyszyło hasło „Podróż z bohaterami literackimi ku wartościom, czyli ważne wybory życiowe próbą dla człowieka”. Organizatorem przedsięwzięcia była Podkarpacka Sieć Szkół Promujących Zdrowie Rejonu Dębica której koordynatorem jest Anna Szczepanik, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1 w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Uroczysty Koncert Oratoryjny

  Uroczysty Koncert Oratoryjny

  Piątek, 07 Kwiecień 2017

  Jutro (8 kwietnia) o godz. 19.00 w kościele pw. Ducha Świętego w Dębicy odbędzie się Uroczysty Koncert Oratoryjny pod Honorowym Patronatem Jego Ekscelencji Ks. Biskupa dr. Andrzeja Jeża, w 12. rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II i 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej. Na koncert zapraszają Mariusz Szewczyk, Burmistrz Miasta Dębicy i ks. Jan Krupa, Proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Dni Otwarte Szkoły Usług Hotelarskich

  Dni Otwarte Szkoły Usług Hotelarskich

  Czwartek, 06 Kwiecień 2017

  Szkoła Usług Hotelarskich Sztuki Gotowania i Innych Zawodów w Dębicy oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Dębicy prowadzące edukacje zawodową dla uczniów z różnymi niepełnosprawnościami serdecznie zapraszają na Dni Otwarte Szkoły, które odbędą się 24-28 kwietnia 2017 roku w godzinach 9:00 – 16:00 w budynku szkoły przy ul. Krakowskiej 25 w Dębicy (pierwsze piętro – wejście główne od ulicy).

  Czytaj więcej