Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Poranek z Tatą i Teatrem Maska

  Poranek z Tatą i Teatrem Maska

  Wtorek, 17 Wrzesień 2019

  Wyjątkowy charakter będzie miał październikowy Poranek z Tatą, gościć będziemy bowiem artystów z rzeszowskiego Teatru Maska, którzy na scenie Domu Kultury i Kina Kosmos wystawią spektakl „Wystarczy być”, na podstawie książki „Nie każdy umiał się przewrócić” Toona Tellegena.

  Czytaj więcej
 • III Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła

  III Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła

  Poniedziałek, 16 Wrzesień 2019

  Zapraszamy na III Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła, który jest wspomnieniem i uhonorowaniem osoby zasłużonej dla dębickiego środowiska artystycznego, wieloletniego muzyka, animatora kultury, instruktora muzycznych pokoleń dębiczan.

  Czytaj więcej
 • Spektakl dla dzieci: „Piraci i wyspa skarbów”

  Spektakl dla dzieci: „Piraci i wyspa skarbów”

  Czwartek, 12 Wrzesień 2019

  5 października zapraszamy naszych najmłodszych widzów na zabawny i pełen przygód spektakl „Piraci i wyspa skarbów” w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Przedstawienie inspirowane powieścią Roberta Louisa Stevensona opowie o losach piratów poszukujących ukrytego skarbu.

  Czytaj więcej
 • Koncert Eleni

  Koncert Eleni

  Czwartek, 12 Wrzesień 2019

  Agencja Impresaryjno-Promocyjna Pegaz Bis zaprasza do Domu Kultury i Kina „Kosmos” na koncert jednej z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek.

  Czytaj więcej
 • Koncert: „Z batutą i humorem”

  Koncert: „Z batutą i humorem”

  Piątek, 06 Wrzesień 2019

  Maciej Niesiołowski zaprasza na koncert „Z batutą i humorem”, który zabierze Państwa w niezwykłą, muzyczną podróż z muzyką całego świata. Wystąpi Jurajska Orkiestra Kameralna oraz soliści: Anita Maszczyk i Michał Musioł. Gościnnie zaśpiewają Paweł Adamek i Leopold Stawarz.

  Czytaj więcej
 • Spektakl: „Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium”

  Spektakl: „Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium”

  Piątek, 06 Wrzesień 2019

  Spektakle Teatru Nowego w Zabrzu gościliśmy w Dębicy niejednokrotnie, tym razem na deskach Domu Kultury „Mors” zobaczymy sztukę „Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium”, w reżyserii Piotra Ratajczaka. Po spektaklu, któremu towarzyszyć będą warsztaty, odbędzie się spotkanie z twórcami oraz gościem specjalnym - dziennikarzem sportowym Mateuszem Borkiem.

  Czytaj więcej