Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Jarmark drzew i krzewów na dębickim Rynku już w najbliższą sobotę

Wtorek, 10 Maj 2016

jarmark drzew i krzewów

Już w najbliższą sobotę, 14 maja na Rynku w Dębicy odbędzie się kolejna odsłona jarmarku. Będzie to Jarmark Nasion, Drzew i Krzewów oraz Zieleni Ozdobnej i Ogrodowej, podczas którego mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości będą mieli możliwość zakupienia krzewów, nasion, sadzonek kwiatów oraz drzewek.

jarmark drzew i krzewów jarmark drzew i krzewów jarmark drzew i krzewów Jarmark (2) jarmark drzew i krzewów

Jednak to nie wszystkie atrakcje, które czekać będą na odwiedzających tego dnia dębicki Rynek. Na scenie muszli koncertowej wystąpią zespoły w ramach organizowanych w ta sobotę Konfrontacji Zespołów Ludowych i Śpiewaczych. Jarmarkowi towarzyszyć będzie również „Dembicka Giełda Staroci”, na której wystawcy oferować będą przedmioty z dawnych lat, monety, książki, biżuterię oraz różnego rodzaju drobiazgi.  W Jarmarku nasion, drzew i krzewów, zieleni ozdobnej i ogrodowej oraz Dembickiej Giełdzie Staroci może wziąć udział każdy zainteresowany przedstawieniem i sprzedażą swojego towaru wystawca.

„Serdecznie zapraszamy mieszkańców Dębicy i okolicznych miejscowości w najbliższą sobotę na dębicki Rynek na sezonowy jarmark zieleni. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wystawcy oferujący sadzonki roślin, krzewów, drzew i kwiatów nie tylko będą sprzedawać rośliny, ale będzie także okazja do zasięgnięcia u nich fachowej wiedzy jak pielęgnować rośliny czy przycinać drzewa” – mówi Monika Rojek- Kałek, naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Dębicy, organizator jarmarku.

Kontakt dla zainteresowanych wystawieniem stoiska podczas jarmarku zieleni:
Tel. 14 683 82 39, 14 683 81 04
e-mail: monika.rojek@umdebica.pl, sylwia.gwozdz@umdebica.pl , klaudia.stalec@umdebica.pl

 

Autor: Marzena Mordarska - Czuchra/Urząd Miejski w Dębicy

Archiwum newsów