Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Bicyklomania 2019 już 15 czerwca

Sobota, 15 Czerwiec 2019

BICYKLOMANIA 2019 PLAKAT

Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz producent rowerów firma Arkus&Romet Group zapraszają do wzięcia udziału w przedsięwzięciu rekreacyjno – sportowym „BICYKLOMANIA 2019”.

Start odbędzie się 15 czerwca (sobota) o g. 9.00 spod pomnika Jana Pawła II na Placu Solidarności. Na mecie na wszystkich uczestników czekają atrakcje, nagrody  i rowerowy Piknik.

Program tegorocznej Bicyklomanii, której organizatorem jest Urząd Miejski w Dębicy a sponsorem firma Arkus & Romet Group to już tradycyjnie wspólny przejazd rowerami  i piknik na mecie: na stodole KS „Wisłoka”.

Trasa tegorocznej Bicyklomanii przebiega następująco:

START: Plac Solidarności- skręt w prawo na ul. Kościuszki do ronda ul. Kosynierów, Kosynierów do skrzyżowania z ul. Świętosława – skręt w lewo, Świętosława do Kędzierz, Kędzierz prosto w stronę Jałowce, Skrzyżowanie Drogi na Jałowce jedziemy prosto na Kozłów, Kozłów kierujemy się do skrzyżowania z DW985, postój przed przekroczeniem tej drogi, kierujemy sie w stronę cmentarza w Kozłowie,  za torami kierujemy się w stronę  drogi serwisowej koło A4 do Brzeżnica Zaborowie, drogą serwisową jedziemy w stronę wiaduktu na A4, skręt w prawo, przejeżdżamy nad A4 i kierujemy się w stronę Paszczyny, skręt w prawo w kierunku Lubzina, Skręt w prawo w kierunku cmentarz w Paszczynie, kierujemy się w stronę Olimp Labs, skęt w prawo do ronda w Pustyni, postój na parkingu koło MULKS Pustynia około 30 min, UWAGA LINIA KOLEJOWA SOK !!!, Rondo Pustynia kierujemy się w stronę Kędzierz, skręt w lewo ul. Świętosława, skrzyżowanie Świetosława – Kosynierów skręt w prawo do ronda, na rondzie prosto na aleje Jana Pawła, skrzyżowanie ul. Słoneczna skręt w lewo, słoneczna do ronda ul. Fabryczna, skręt w prawo do skrzyżowania z ul. 1 Maja, skręt w lewo do ul. Ignacego Lisa, skręt w lewo /uwaga jazda pod prąd!!!/ do Hali Sportowej Wisłoka. Meta

Łącznie to  30 km a przewidywany czas przejazdu to 3 godziny z półgodzinnym postojem w Pustyni). Organizator przypomina, że warunkiem uczestnictwa w przejeździe jest posiadanie własnego kasku rowerowego (organizator nie zapewnia kasków rowerowych).

REGULAMIN

TRASA

Archiwum newsów