Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Sprzedaż zniczy i chryzantem w okresie Wszystkich Świętych

  Sprzedaż zniczy i chryzantem w okresie Wszystkich Świętych

  Wtorek, 08 Wrzesień 2020

  Do 30 września br. można składać w Urzędzie Miejskim w Dębicy wnioski o udostępnienie na płycie Rynku miejsca na punkt handlowy przed uroczystością Wszystkich Świętych.

  Czytaj więcej
 • Konkurs na komiks

  Konkurs na komiks

  Poniedziałek, 07 Wrzesień 2020

  Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy zaprasza do udziału w konkursie na Komiks pt. „Biblioteka nowych możliwości”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i rodzin.

  Czytaj więcej
 • Awanse i ślubowanie nauczycieli

  Awanse i ślubowanie nauczycieli

  Poniedziałek, 07 Wrzesień 2020

  W piątek, 4 września br., pedagodzy, którzy w sierpniu uzyskali stopień nauczyciela mianowanego, na ręce burmistrza Mariusza Szewczyka złożyli uroczyste ślubowanie.

  Czytaj więcej
 • Konsultacje w sprawie Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych

  Konsultacje w sprawie Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych

  Poniedziałek, 07 Wrzesień 2020

  W związku z pracami zespołu ds. opracowania Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Miasta Dębica na lata 2021-2026, Miasto Dębica przeprowadza badania ankietowe. O udział w nich prosimy Mieszkańców, którzy chcą wyrazić opinię w odniesieniu do poruszanej problematyki.

  Czytaj więcej
 • Stypendia dla najzdolniejszych uczniów za rok 2019 przyznane

  Stypendia dla najzdolniejszych uczniów za rok 2019 przyznane

  Piątek, 04 Wrzesień 2020

  Kapituły Konkursowe powołane w sprawie okresowych stypendiów rozpatrzyły złożone wnioski i zdecydowały o przyznaniu dziesięciu stypendiów w zakresie osiągnięć sportowych oraz ośmiu w zakresie osiągnięć artystycznych.

  Czytaj więcej
 • Trwa przebudowa Ludowej i Paderewskiego

  Trwa przebudowa Ludowej i Paderewskiego

  Czwartek, 03 Wrzesień 2020

  W sierpniu br. rozpoczęły się roboty budowlane na ulicy Ludowej oraz Paderewskiego. W ramach realizowanej inwestycji zostanie wykonana przebudowa ul. Ludowej wraz z placem do zawracania z kostki betonowej, wykonane zostaną nowe zjazdy, pobocza, przebudowa zostanie kanalizacja deszczowa związana z drogą oraz przebudowa dwóch elektroenergetycznych linii kablowych, fragmentu sieci gazowej, a także odcinka wodociągu.

  Czytaj więcej