Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • II Świąteczny Bieg Przebierańców odbył się w Dębicy

  II Świąteczny Bieg Przebierańców odbył się w Dębicy

  Czwartek, 22 Grudzień 2016

  18 grudnia w Dębicy odbyła się druga edycja Świątecznego Biegu Przebierańców, na który wszystkich mieszkańców Dębicy i okolicznych miejscowości zaprosili burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i Stowarzyszenie Klub Biegacza Maratończyk Dębica. Na dębickim Rynku, gdzie zlokalizowany był start biegu, stawiło się blisko 150 biegaczy.

  Czytaj więcej
 • VII Międzynarodowy Noworoczny Turniej Piłkarski w Dębicy

  VII Międzynarodowy Noworoczny Turniej Piłkarski w Dębicy

  Piątek, 16 Grudzień 2016

  W dniu 6 stycznia 2017 r. w Dębicy odbędzie się VII Międzynarodowy Noworoczny Turniej Piłkarski pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser – Dudy o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka. W dniu 8 grudnia br. odbyła się konferencja prasowa z udziałem burmistrza Mariusza Szewczyka dotycząca organizacji tej imprezy, w której uczestniczyli przedstawiciele organizatorów turnieju: właściciel Catering Staf. B. Filipek Bogdan Filipek, Kazimierz Sak i Waldemar Puzio (MOSiR), dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Małgorzata Kędzior, naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Dębicy Monika Rojek – Kałek, prezes Stowarzyszenia Pomocy Społecznej „Ad Astram Kinga Chojecka – Krasoń, prezes Stowarzyszenia Maratończyk Dębica Waldemar Puzio, komendant OHP Dębica Agnieszka Panek.

  Czytaj więcej
 • II Świąteczny Bieg Przebierańców w Dębicy już 18 grudnia

  II Świąteczny Bieg Przebierańców w Dębicy już 18 grudnia

  Piątek, 16 Grudzień 2016

  W najbliższą niedzielę 18 grudnia Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i Klub Biegacza Maratończyk Dębica zapraszają mieszkańców na świąteczne bieganie w Dębicy. Start świątecznego biegu z dębickiego Rynku o godzinie 14.00. Rejestracja uczestników rozpocznie się już o godz. 12.30.

  Czytaj więcej
 • Zagrali przyjaciele z boiska

  Zagrali przyjaciele z boiska

  Wtorek, 06 Grudzień 2016

  Turniej Halowy Piłki Nożnej pod hasłem „Dwaj przyjaciele z boiska” to nowy pomysł Szkoły Podstawowej nr 9 na propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród dzieci, zawiązywanie nowych przyjaźni wśród nich, wychowanie poprzez sport oraz aktywne spędzanie wolnego czasu. Rozegrany został 26 listopada br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy przy ul. Grottgera 3.

  Czytaj więcej
 • Tikkurila Lododisco - Andrzejki w rytmach lat 70,80 i 90 już dzisiaj !

  Tikkurila Lododisco - Andrzejki w rytmach lat 70,80 i 90 już dzisiaj !

  Piątek, 25 Listopad 2016

  Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy oraz wyłączny sponsor oprawy imprezy Tikkurila Polska S.A. zapraszają 25 listopada br. na miejskie lodowisko na drugą z serii tematycznych imprez na lodzie – Tikkurila Lododisco Andrzejki w rytmach lat 70,80 i 90.

  Czytaj więcej