Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Oświadczenie Burmistrza Miasta Dębica w sprawie lodowiska

  Oświadczenie Burmistrza Miasta Dębica w sprawie lodowiska

  Poniedziałek, 01 Sierpień 2016

  Zgodnie z wczorajszym moim komentarzem chciałbym przekazać kilka istotnych informacji. Z racji tego, że w temacie lodowiska krąży wiele nieprawdziwych informacji oświadczam Państwu, że:

  Czytaj więcej
 • Mistrzyni Olimpijska Otylia Jędrzejczak gościła w Dębicy

  Mistrzyni Olimpijska Otylia Jędrzejczak gościła w Dębicy

  Poniedziałek, 18 Lipiec 2016

  15 lipca na zaproszenie Uczniowskiego Klubu Pływackiego „GRYF” do Dębicy przyjechała Otylia Jędrzejczak, Mistrzyni Olimpijska, Świata, Europy oraz wielokrotna Mistrzyni Polski. Tuż przed godziną 15.00 na zaproszenie burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka i władz miasta Otylia Jędrzejczyk gościła w Urzędzie Miejskim gdzie na sali sesyjnej odbyło się spotkanie z młodymi dębickimi pływakami, mieszkańcami Dębicy oraz przedstawicielami miasta i powiatu.

  Czytaj więcej
 • Artur Jędrzejczyk gościem burmistrza Mariusza Szewczyka

  Artur Jędrzejczyk gościem burmistrza Mariusza Szewczyka

  Wtorek, 12 Lipiec 2016

  11 lipca gościem burmistrza Mariusza Szewczyka był reprezentant Polski i uczestnik Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2016 we Francji, dębiczanin Artur Jędrzejczyk. Podczas krótkiego spotkania w ratuszu burmistrz pogratulował dębiczaninowi świetnego występu podczas Mistrzostw Europy i życzył dalszych sukcesów zawodowych.

  Czytaj więcej
 • Otylia Jędrzejczak w Dębicy

  Otylia Jędrzejczak w Dębicy

  Wtorek, 12 Lipiec 2016

  Klub Pływacki „Gryf” i Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk zaprasza wszystkich sympatyków pływania na spotkanie z Mistrzynią Olimpijską, Mistrzynią Świata i Europy Otylią Jędrzejczak które odbędzie się w najbliższy piątek 15 lipca.

  Czytaj więcej
 • Za nami XVI Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2016”

  Za nami XVI Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2016”

  Wtorek, 28 Czerwiec 2016

  Za nami XVI Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2016”. Tegoroczna impreza odbyła się w dniu 25 czerwca 2016 r., na trasie Pilzno – Dębica – Kozłów gm. Dębica. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

  Czytaj więcej
 • Bicyklomania 2016

  Bicyklomania 2016

  Poniedziałek, 13 Czerwiec 2016

  1333 osoby wzięły udział w XI edycji Bicyklomanii, która 11 czerwca wystartowała po godzinie 9.00 z Placu Solidarności w Dębicy. W zorganizowanej przez Urząd Miejski w Dębicy i Arkus &Romet Group imprezie rowerowej wzięły udział całe rodziny i bardzo dużo grup zorganizowanych. Na trasę rajdu rowerowego który w tym roku prowadził z Dębicy do Lipin wyruszyła także bardzo duża, bo licząca aż 91 osób ekipa Urzędu Miejskiego w Dębicy z burmistrzem Mariuszem Szewczykiem i przewodniczący Rady Miejskiej Szczepanem Mroczkiem zamykającymi w tym roku peleton.

  Czytaj więcej