Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • SPORTOWA RODZINA - TO MY

  SPORTOWA RODZINA - TO MY

  Czwartek, 16 Marzec 2017

  Pod takim hasłem w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy odbył się już XI Halowy Rodzinny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem – „Tato podaj -mamo strzelaj 2017”. Celem turnieju, którego organizatorem był dyrektor SP 9 Grażyna Pondo, prezes UKS OLIMP SP 9 Andrzej Nylec to propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród rodzin - dzieci i rodziców, zacieśnienie więzi rodzinnych, zawiązywanie nowych przyjaźni, wychowanie poprzez sport, konfrontacja sportowa rodzin, wyrabianie zasad fair play.

  Czytaj więcej
 • Olimpiada na Olimpie – Dziewiątka Przedszkolakom

  Olimpiada na Olimpie – Dziewiątka Przedszkolakom

  Piątek, 10 Marzec 2017

  Kolejna, XVI Olimpiada na Olimpie – DZIEWIĄTKA PRZEDSZKOLAKOM zgromadziła w murach Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 rekordową liczbę dzieci. Wzięły w niej udział dzieci z publicznych i niepublicznych dębickich przedszkoli.

  Czytaj więcej
 • II Bieg w spódnicy

  II Bieg w spódnicy

  Czwartek, 09 Marzec 2017

  Ponad 200 osób wzięło udział w zorganizowanym 4 marca po raz drugi już przez Klub Biegacza Maratończyk Dębica „Biegu w spódnicy” i „Biegu w szpilkach”. Spośród uczestniczek i uczestników biegu, bo na udział w imprezie biegnąc w spódnicach zdecydowało się także kilku panów wyłoniono zwycięzców. Organizatorzy nagrodzili najszybciej biegające na szpilkach panie oraz najciekawsze stroje biegaczy oceniane zarówno w kategorii indywidualnej jak i grupowej. Nagrody właścicielkom najoryginalniejszych strojów wręczył burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

  Czytaj więcej
 • Dębica organizatorem Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej

  Dębica organizatorem Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej

  Piątek, 03 Marzec 2017

  Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zostały wybrane przez Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Podkarpacki Związek Piłki Siatkowej na gospodarza Finału Mistrzostw Polski młodych adeptów piłki siatkowej. Najlepsi młodzi siatkarze i siatkarki w kraju zawitają w maju do Dębicy. W dniach 12-14 maja br. i w dniach 19-21 maja br. będziemy świadkami sportowych zmagań w ramach Finału Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w Piłce Siatkowej.

  Czytaj więcej
 • "Puchar Dębicy" w Łyżwiarstwie Figurowym

  "Puchar Dębicy" w Łyżwiarstwie Figurowym

  Piątek, 17 Luty 2017

  Kilka minut przed godziną siedemnastą 12 lutego do historii przeszła VI edycja dwudniowych zawodów o Puchar Dębicy 2017. Edycja, która na starcie zgromadziła 160 zawodników, w tym dwunastu naszych łyżwiarzy. Z przyjemnością możemy odnotować, że odegrali oni czołowe role w swoich konkurencjach.

  Czytaj więcej
 • Bardzo dobre rozpoczęcie nowego roku w wykonaniu hokeistów z Dębicy

  Bardzo dobre rozpoczęcie nowego roku w wykonaniu hokeistów z Dębicy

  Poniedziałek, 16 Styczeń 2017

  Ten weekend przyniósł nam zdecydowane ocieplenie nastrojów wraz ze zwycięstwem jakie wywalczyły najmłodsze grupy Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica!

  Czytaj więcej