Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • 25 - lecie Szkoły Podstawowej nr 11 w Dębicy

  25 - lecie Szkoły Podstawowej nr 11 w Dębicy

  Środa, 14 Czerwiec 2017

  Uroczystą mszą świętą w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy rozpoczęły się 8 czerwca br. się obchody jubileuszu 25-lecia powstania Szkoły Podstawowej nr 11 w Dębicy. Gratulacje z okazji jubileuszu i życzenia dalszych owocnych lat działalności placówki dyrektor szkoły Alicji Prus złożyli burmistrz Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko, przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Pękala i wielu zaproszonych na uroczystość gości.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie rekrutacyjne do batalionu Obrony Terytorialnej w Dębicy

  Spotkanie rekrutacyjne do batalionu Obrony Terytorialnej w Dębicy

  Środa, 14 Czerwiec 2017

  19 czerwca (poniedziałek) o godz. 17.00 w Domu Kultury „Mors” przy ul. Sportowej 28 w Dębicy w związku z tworzeniem Batalionu Obrony Terytorialnej w Dębicy i prowadzonym naborem ochotników do tej jednostki wojskowej odbędzie się spotkanie otwarte dla kandydatów do Terytorialnej Służby Wojskowej. W Urzędzie Miejskim w Dębicy 9 czerwca odbyła się konferencja prasowa podczas, której mjr Robert Bajorski i ppor. Sabina Piechota przybliżyli zasady rekrutacji.

  Czytaj więcej
 • Treść oferty na realizację zadania publicznego pn. „Kino Letnie 2017”

  Treść oferty na realizację zadania publicznego pn. „Kino Letnie 2017”

  Środa, 14 Czerwiec 2017

  Burmistrz Miasta Dębicy podaje do wiadomości publicznej treść oferty na realizację zadania publicznego pn. „Kino Letnie 2017” w okresie od 03.07.2017 r. do 22.09.2017 r.”

  Czytaj więcej
 • Oświadczenie dyrektora MOK

  Oświadczenie dyrektora MOK

  Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017

  W imieniu organizatorów Dni Dębicy 2017 przepraszam wszystkich Dębiczan – widzów, którzy przyszli w dniu 11 czerwca br. na dębicki Rynek na koncert Electric Light Orchestra Classic. Mam świadomość, że żadne wyjaśnienia nie pokryją Państwa rozgoryczenia i zawodu w sytuacji, kiedy koncert zespołu się nie odbył.

  Czytaj więcej
 • 10 lat 7 Szczepu Drużyn Dębickich

  10 lat 7 Szczepu Drużyn Dębickich

  Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017

  W dniach 26-28 maja 2017 r. harcerze z 7. Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego świętowali 10. urodziny swojego środowiska, uczestnicząc w biwaku w Jaworzu Górnym. Tematem przewodnim biwaku była szeroko pojęta kultura i artyzm.

  Czytaj więcej
 • Judocy z UKS Dębica z medalami

  Judocy z UKS Dębica z medalami

  Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017

  Dębicy Judocy z UKS KĘPA DĘBICA brali udział w bardzo prestiżowym turnieju GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY W JUDO W KRAKOWIE gdzie zaprezentowali swoje wysokie umiejętności zdobywając 6 medali .

  Czytaj więcej