Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Wystawa: Andrzej Korzec – malarstwo

  Wystawa: Andrzej Korzec – malarstwo

  Piątek, 13 Październik 2017

  Od 13 października do 12 listopada w Galerii Sztuki będzie można zobaczyć prace Andrzeja Korca. Wernisaż wystawy zaplanowano 27 października, tradycyjnie o godz.19.

  Czytaj więcej
 • Posadzili kilkadziesiąt żonkili przed Ratuszem

  Posadzili kilkadziesiąt żonkili przed Ratuszem

  Czwartek, 12 Październik 2017

  Burmistrz Mariusz Szewczyk, pracownicy Urzędu Miejskiego oraz przedstawiciele Dębickiego Hospicjum Domowego 11 października zasadzili cebulki żonkili na rabacie przed dębickim Ratuszem. W Dębicy i powiecie dębickim rozpoczęła się XI edycja akcji Pola Nadziei wspierająca hospicja i ich działalność.

  Czytaj więcej
 • Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Dębicy

  Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Dębicy

  Czwartek, 12 Październik 2017

  Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Dębica (osoby fizyczne zamierzające założyć działalność gospodarczą lub podnieść kwalifikacje zawodowe, przedsiębiorców, stowarzyszenia, JST) na indywidualne, bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich. Konsultant będzie też pomagać w procesie rozliczania realizowanych projektów.

  Czytaj więcej
 • Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół 2016/2017

  Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół 2016/2017

  Czwartek, 12 Październik 2017

  10 października w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy odbyło się Wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół, gmin, powiatów i klubów za rok szkolny 2016/2017. Po raz drugi z rzędu najlepszym pod względem osiągnięć sportowych wśród gimnazjów na Podkarpaciu okazało się Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy. Szkoła Podstawowa nr 5 zajęła doskonałe piąte miejsce w województwie poprawiając ubiegłoroczny wynik aż o dwie lokaty. Ogółem w wojewódzkiej rywalizacji wzięło udział ponad 106 tysięcy młodych sportowców.

  Czytaj więcej
 • Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji

  Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji

  Czwartek, 12 Październik 2017

  Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji projektu Rocznego programu współpracy Gminy Miasta Dębica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2018 r.

  Czytaj więcej
 • Dane historyczne systemu pomiaru jakości powietrza 2017r.

  Dane historyczne systemu pomiaru jakości powietrza 2017r.

  Środa, 11 Październik 2017

  Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w załączeniu publikuje dane historyczne systemu pomiaru jakości powietrza.

  Czytaj więcej