Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Wsparcie dla dębickiego Koła Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta

  Wsparcie dla dębickiego Koła Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta

  Wtorek, 25 Kwiecień 2017

  Zarząd Dębickiego Koła Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta uzyskał wsparcie z Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie na realizację zadania „ Lepsze warunki socjalno-bytowe w Schronisku dla bezdomnych kobiet i mężczyzn to droga do zmniejszenia zjawiska wykluczenia społecznego”

  Czytaj więcej
 • 39. Zjazd Nadzwyczajny ZHP zakończony

  39. Zjazd Nadzwyczajny ZHP zakończony

  Wtorek, 25 Kwiecień 2017

  W dniach 7-9 kwietnia 2017 r. w Warszawie obradował 39. Zjazd Nadzwyczajny ZHP zwołany przez Przewodniczącego ZHP w celu dokonania zmian w Statucie ZHP. Niemal 200 delegatów z całej Polski rozpatrzyło szereg projektów uchwał dotyczących zmian w funkcjonowaniu organizacji, a także jej fundamentów - zapisanych w Prawie i Przyrzeczeniu Harcerskim. Ostatecznie podjęto 20 różnych uchwał, w tym jedną zmieniającą jeden z punktów Prawa Harcerskiego.

  Czytaj więcej
 • „Zemsta nietoperza” na 3 Maja

  „Zemsta nietoperza” na 3 Maja

  Wtorek, 25 Kwiecień 2017

  Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze zaprasza do Domu Kultury „Mors” na doroczny muzyczny spektakl uświetniający obchody Święta Narodowego 3 Maja. Tym razem będzie to „Zemsta nietoperza”, operetka Johanna Straussa II w trzech aktach.

  Czytaj więcej
 • Zarządzenie nr 95/2017

  Zarządzenie nr 95/2017

  Poniedziałek, 24 Kwiecień 2017

  Zarządzenie nr 95/2017 Burmistrza Miasta Dębicy z dnia 19 kwietnia 2017 w sprawie otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego w wykonaniu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Dębicy na rok 2017.

  Czytaj więcej
 • Święto Narodowe 3 Maja w Dębicy

  Święto Narodowe 3 Maja w Dębicy

  Poniedziałek, 24 Kwiecień 2017 Czytaj więcej
 • Góra Śmierci - uczczą pamięć pomordowanych

  Góra Śmierci - uczczą pamięć pomordowanych

  Poniedziałek, 24 Kwiecień 2017

  26 kwietnia br. (środa), w ramach obchodów Miesiąca Pamięci Narodowej, odbędą się Uroczystości Patriotyczno-Religijne na Górze Śmierci. Każdego roku w tym szczególnym miejscu zebrani oddają hołd tysiącom więźniów różnych narodowości przetrzymywanych i mordowanych w hitlerowskich obozach pracy przymusowej w Pustkowie. Na wydarzenie zapraszają: Starosta Powiatu Dębickiego, Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, Burmistrz Miasta Dębica, Burmistrz Miasta Ropczyce, Wójt Gminy Ostrów, Wójt Gminy Dębica oraz Proboszcz Parafii pw. św. Stanisława Biskupa w Pustkowie-Osiedlu.

  Czytaj więcej