Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Walentynkowa odsłona Tikkurila Lododisco

  Walentynkowa odsłona Tikkurila Lododisco

  Piątek, 17 Luty 2017

  Już dzisiaj, 17 lutego na dębickim lodowisku odbędzie się czwarta edycja imprezy pod hasłem Tikkurila Lododisco. Organizatorzy przedsięwzięcia - Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk, MOSiR Dębica oraz wyłączny sponsor oprawy imprezy Tikkurila Polska S.A. - zapraszają na walentynkową odsłonę imprezy, która rozpocznie się już o godz. 17.00.

  Czytaj więcej
 • Wodociągi Dębickie promują Dębicką Kraniczankę

  Wodociągi Dębickie promują Dębicką Kraniczankę

  Czwartek, 16 Luty 2017

  Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Dębicy, która odbyła się 13 lutego na stołach przy których podczas sesji zasiadają radni i przedstawiciele mediów zamiast butelkowanej wody mineralnej pojawiły się dzbanki z wodą z dodatkiem mięty i cytryny. To inicjatywa miejskiej spółki Wodociągi Dębickie, która w ten sposób chce rozpropagować korzystanie z Dębickiej Kraniczanki.

  Czytaj więcej
 • Blisko 1.2 mln złotych aportu wniesionego do Wodociągów Dębickich

  Blisko 1.2 mln złotych aportu wniesionego do Wodociągów Dębickich

  Czwartek, 16 Luty 2017

  Radni miejscy podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej podjęli uchwałę o wniesieniu aportu do Wodociągów Dębickich. Wniesiony aport w wysokości 1.179.590 zł spółka przeznaczy na podwyższenie kapitału zakładowego Wodociągów Dębickich.

  Czytaj więcej
 • „Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”

  „Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”

  Środa, 15 Luty 2017

  15 lutego w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Domu Kultury Mors w Dębicy po raz trzeci odbył się koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę „Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”. Organizatorami koncertu byli II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury. Koncert odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka oraz Starosty Powiatu Dębickiego Andrzeja Reguły. Gwiazda tegorocznej edycji koncertu był zespół „Akurat”.

  Czytaj więcej
 • Uczcili 75. rocznicę powstania Armii Krajowej

  Uczcili 75. rocznicę powstania Armii Krajowej

  Środa, 15 Luty 2017

  Z udziałem blisko pół tysiąca uczniów dębickich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbyły się uroczystości upamiętniające 75. rocznicę utworzenia Armii Krajowej. W obchodach, które miały miejsce 13 lutego w Domu Kultury Mors uczestniczył gość specjalny – syn generała Tadeusza „Bora” Komorowskiego, Komendanta Głównego Armii Krajowej – Adam hr. Komorowski, wiceprezes Fundacji Armii Krajowej w Londynie.

  Czytaj więcej