Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • 71 rocznica rozstrzelania 54 zakładników obok cegielni w Dębicy

  71 rocznica rozstrzelania 54 zakładników obok cegielni w Dębicy

  Poniedziałek, 02 Luty 2015

  2 lutego 2015 roku odbyły się uroczystości upamiętniające 71 rocznicę rozstrzelania przez okupantów niemieckich 54 zakładników przy cegielni w Dębicy. Przedstawiciele władz samorządowych, organizacji pozarządowych i politycznych, związków kombatanckich oraz szkół wzięli udział w mszy świętej, a następnie udali się na uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem przy cegielni w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • "Anioły są takie ciche ..." - Koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę

  "Anioły są takie ciche ..." - Koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę

  Piątek, 30 Styczeń 2015

  29 stycznia 2015 roku w Domu Kultury Mors w Dębicy odbył się koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę. Organizatorami koncertu byli II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury. Koncert odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka oraz Starosty Powiatu Dębickiego Andrzeja Reguły.

  Czytaj więcej
 • XXV Festiwal Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami".

  XXV Festiwal Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami".

  Czwartek, 29 Styczeń 2015

  Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje powiatowe do XXV Festiwalu Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami". Przesłuchania odbędą się w dniach 2 i 3 marca 2015 r. w Domu Kultury „Śnieżka”.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie asystentów rodzin w Dębicy

  Spotkanie asystentów rodzin w Dębicy

  Środa, 28 Styczeń 2015

  26 stycznia w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy odbyło się spotkanie Grupy Wymiany Doświadczeń dla 20 asystentów rodzin pracujących w ośrodkach pomocy społecznej na terenie całego województwa podkarpackiego. Spotkania asystentów rodziny, które od dwóch lat odbywają się w różnych ośrodkach na terenie Podkarpacia po raz pierwszy zorganizowane zostało w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Uroczystości upamiętniające 71 rocznicę rozstrzelania 54 zakładników odbęda się 2 lutego.

  Uroczystości upamiętniające 71 rocznicę rozstrzelania 54 zakładników odbęda się 2 lutego.

  Środa, 28 Styczeń 2015

  2 lutego br. (poniedziałek) odbędą się uroczystości upamiętniające 71 rocznicę rozstrzelania 54 zakładników przez okupanta niemieckiego obok Cegielni w Dębicy. Organizatorami uroczystości są: Światowy Związek Armii Krajowej – Koło Terenowe w Dębicy, Burmistrz Miasta Dębicy, Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów, Miejski Ośrodek Kultury oraz ks. Jan Krupa, proboszcz parafii M.B. Anielskiej w Dębicy. Burmistrz Mariusz Szewczyk zaprasza wszystkich mieszkańców Dębicy do wzięcia udziału w uroczystości upamiętniającej to wydarzenie.

  Czytaj więcej
 • Repertuar kina Kosmos w Dębicy

  Repertuar kina Kosmos w Dębicy

  Piątek, 23 Styczeń 2015

  Kino Kosmos - repertuar styczeń-luty 2015

  Czytaj więcej