Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Nominacje do finału XXV Festiwalu Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami”

  Nominacje do finału XXV Festiwalu Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami”

  Czwartek, 05 Marzec 2015

  Szesnastu wokalistów otrzymało nominacje do finału XXV Festiwalu Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami”, którego eliminacje powiatowe odbywały się w Domu Kultury „Śnieżka” 2 i 3 marca.

  Czytaj więcej
 • Współpraca oddziału dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej z dębickimi przedszkolami

  Współpraca oddziału dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej z dębickimi przedszkolami

  Środa, 04 Marzec 2015

  Miejska Biblioteka Publiczna w Dębicy prowadzi stałą współpracę z przedszkolami, podczas której pracownik biblioteki oferuje pomoc w realizacji projektu „Spotkanie z książką”. Spotkania z dziećmi odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzieci mają okazję posłuchać książek czytanych przez odwiedzającego ich pracownika biblioteki.

  Czytaj więcej
 • Koncert dla Bartka Hebdy

  Koncert dla Bartka Hebdy

  Poniedziałek, 02 Marzec 2015

  W Domu Kultury „Mors” Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert charytatywny dla Bartka Hebdy pt. „6 dawek życia”. W czasie koncertu członkowie Stowarzyszenia Pomocy Społecznej „Ad Astram” oraz przyjaciele Bartka Hebdy zebrali 3.6 tys. zł.

  Czytaj więcej
 • Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Dębicy

  Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Dębicy

  Poniedziałek, 02 Marzec 2015

  1 marca o godz. 10.00 na dębickim rynku rozpoczęły się Wojewódzkie Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Po mszy św. w kościele pw. Św. Jadwigi w Dębicy o godz. 10.30 odbyły się uroczystości na Cmentarzu Wojskowym w Dębicy przy symbolicznym grobie ppłk. Adama Lazarowicza, wiceprezesa IV Zarządu Głównego Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”.

  Czytaj więcej
 • Grand OFF ponownie w Śnieżce

  Grand OFF ponownie w Śnieżce

  Poniedziałek, 02 Marzec 2015

  Dom Kultury „Śnieżka” po raz drugi włączył się w ogólnopolską akcję pokazów produkcji nagrodzonych podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Grand OFF. Najlepsze niezależne filmy świata, nagrodzone na 8. edycji festiwalu, będzie można zobaczyć w dniach 12 i 19 marca br. Wszystkie projekcje rozpoczną się o godz.19.00, wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Program eliminacji powiatowych XXV Festiwalu Piosenki "Śpiewaj Razem z Nami"

  Program eliminacji powiatowych XXV Festiwalu Piosenki "Śpiewaj Razem z Nami"

  Środa, 25 Luty 2015

  Przedstawiamy program eliminacji powiatowych XXV Festiwalu Piosenki "Śpiewaj Razem z Nami", które odbędą się w dniach 2-3 marca w Domu Kultury "Śnieżka".

  Czytaj więcej