Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • V Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

  V Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

  Wtorek, 13 Styczeń 2015

  Najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu najmłodszych artystów można było posłuchać podczas V Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd, który odbywał się 9 stycznia na scenie Domu Kultury „Śnieżka”.

  Czytaj więcej
 • Koncert Noworoczny w Dębicy

  Koncert Noworoczny w Dębicy

  Poniedziałek, 12 Styczeń 2015

  11 stycznia 2015 w sali widowiskowej Domu Kultury „MORS” odbył Koncert Noworoczny pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Dębicy którego organizatorem była Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Dębicy, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy, Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Koncert „Z nadzieją i miłością w Nowy Rok"

  Koncert „Z nadzieją i miłością w Nowy Rok"

  Piątek, 09 Styczeń 2015

  „Z nadzieją i miłością w Nowy Rok” to tytuł i motyw przewodni okolicznościowego koncertu, który odbędzie się 18 stycznia br. w Domu Kultury „Mors”. Wystąpi Chór Gospel, pod kierownictwem Pauliny Kwiatkowskiej, a także młodzieżowa grupa Safo, Estrada Dziecięca i laureaci Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Koncert rozpocznie się o godz.16, wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

  Czytaj więcej
 • Dwie drużyny z Hufca ZHP Dębica wyróżnione w konkursie "Teraz Afryka"

  Dwie drużyny z Hufca ZHP Dębica wyróżnione w konkursie "Teraz Afryka"

  Poniedziałek, 05 Styczeń 2015

  Główna Kwatera ZHP ogłosiła wyniki konkursu "Teraz Afryka" prowadzonego w ramach propozycji programowej we współpracy z Fundacją Ekonomiczną Polska - Afryka Wschodnia. Decyzją jury dwie drużyny z Hufca ZHP Dębica: 19 Dębicka Drużyna Harcerska "Watra" i 55 Dębicka Drużyna Starszoharcerska "Gawra" zdobyły wyróżnienie.

  Czytaj więcej
 • Zmiana organizcji ruchu

  Zmiana organizcji ruchu

  Poniedziałek, 05 Styczeń 2015

  Informujemy, że w dniu 6 stycznia 2015 r. w związku z przejściem ulicami Dębicy Orszaku Trzech Króli nastąpi w mieście zmiana organizacji ruchu oraz ograniczenie miejsc postojowych w pobliżu trasy orszaku. Organizatorzy zwracają się z prośbą o dostosowanie się do zaleceń służb porządkowych, które będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników orszaku. Za chwilowe utrudnienia przepraszamy.

  Czytaj więcej
 • Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Dębicy

  Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Dębicy

  Poniedziałek, 05 Styczeń 2015

  6 stycznia 2015 r. w Święto Objawienia Pańskiego po raz drugi ulicami miasta Dębicy przejdzie Orszak Trzech Króli, któremu w tym roku przyświeca hasło: „Pokój i radość w rodzinie”. Organizatorami Orszaku są: Starostwo Powiatowe w Dębicy, Urząd Miejski w Dębicy, Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Dębicy oraz Stowarzyszenie "Dobroć".

  Czytaj więcej