Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Dębicy

  Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Dębicy

  Poniedziałek, 05 Styczeń 2015

  6 stycznia 2015 r. w Święto Objawienia Pańskiego po raz drugi ulicami miasta Dębicy przejdzie Orszak Trzech Króli, któremu w tym roku przyświeca hasło: „Pokój i radość w rodzinie”. Organizatorami Orszaku są: Starostwo Powiatowe w Dębicy, Urząd Miejski w Dębicy, Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Dębicy oraz Stowarzyszenie "Dobroć".

  Czytaj więcej
 • Koncert Noworoczny

  Koncert Noworoczny

  Niedziela, 04 Styczeń 2015

  Najpiękniejszych Kolęd i Pastorałek oraz utworów muzyki klasycznej będzie można posłuchać podczas tradycyjnego Koncertu Noworocznego w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy. Koncert, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta, odbędzie się 11 stycznia 2015 r. o godz.16 w Domu Kultury "Mors", wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie wigilijne 7 Szczepu Drużyn Dębickich

  Spotkanie wigilijne 7 Szczepu Drużyn Dębickich

  Niedziela, 04 Styczeń 2015

  W poniedziałek 22 grudnia w murach Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy na wigilii spotkało się kilkadziesiąt harcerek i harcerzy z 7 Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego.

  Czytaj więcej
 • Gwiazdeczki- rodzinnie, radośnie i świątecznie

  Gwiazdeczki- rodzinnie, radośnie i świątecznie

  Środa, 24 Grudzień 2014

  W dniu 21.12 br. wszyscy, którzy niedzielne popołudnie spędzili w DK Mors na koncercie „Gwiazdeczki na Gwiazdkę” poczuli niewątpliwie, czym jest radość i duma płynąca ze wspólnego przeżywania artystycznych wzruszeń.

  Czytaj więcej
 • Estradowy koncert kolęd

  Estradowy koncert kolęd

  Środa, 24 Grudzień 2014

  22.12 br. w Domu Kultury „Śnieżka” odbył się koncert kolęd zatytułowany „Do stajenki” w wykonaniu Estrady Dziecięcej i gości.

  Czytaj więcej
 • Harcerze przekazali burmistrzowi Światło Pokoju

  Harcerze przekazali burmistrzowi Światło Pokoju

  Piątek, 19 Grudzień 2014

  19 grudnia dębiccy harcerze przekazali na ręce burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka oraz jego zastępcy Jarosława Śliwy Beltejemskie Światło Pokoju.

  Czytaj więcej