Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Stypendia burmistrza wręczone

  Stypendia burmistrza wręczone

  Poniedziałek, 07 Wrzesień 2015

  3 września br. w Urzędzie Miejskim w Dębicy już po raz siódmy zostały wręczone stypendia dla najlepszych uczniów dębickich szkół podstawowych i gimnazjów. Stypendia, które dwóch kategoriach: „wyniki w nauce” i „wybitne osiągnięcia” są przyznawane w ramach Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy z rąk burmistrza Mariusza Szewczyka, odebrało 10 uczniów dębickich szkół.

  Czytaj więcej
 • Stypendia w ramach Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy - do 15 lipca można składać wnioski

  Stypendia w ramach Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy - do 15 lipca można składać wnioski

  Poniedziałek, 29 Czerwiec 2015

  Do 15 lipca 2015r. przyjmowane są wnioski o stypendium w ramach Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy dla uczniów dębickich szkół podstawowych i gimnazjów za rok szk. 2014/15. Stypendia przyznaje się w dwóch kategoriach: wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia (naukowe, sportowe, artystyczne). Wnioski o stypendium należy składać w Miejskim Zarządzie Oświaty (pok. 132).

  Czytaj więcej
 • Stypendia specjalne Burmistrza Miasta Dębicy - wnioski przyjmowane są do 15 maja.

  Stypendia specjalne Burmistrza Miasta Dębicy - wnioski przyjmowane są do 15 maja.

  Wtorek, 12 Maj 2015

  Tylko do najbliższego piątku, 15 maja można składać wnioski o stypendia specjalne Burmistrza Miasta Dębicy. Ubiegać może się o nie młodzież wybitnie uzdolniona sportowo i artystycznie. Stypendium może być przyznane tej samej osobie nie częściej niż raz na dwa lata.

  Czytaj więcej