Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Puchar Dębicy 2015

  Puchar Dębicy 2015

  Czwartek, 19 Luty 2015

  W najbliższy weekend 21-22.02.2015 r. na lodowisku przy ul. Piłsudskiego w Dębicy odbędzie się IV edycja ogólnopolskich zawodów w łyżwiarstwie figurowym o "Puchar Dębicy 2015".

  Czytaj więcej
 • Polacy zwycięzcami Międzynarodowego Turnieju U-18 w hokeju na lodzie

  Polacy zwycięzcami Międzynarodowego Turnieju U-18 w hokeju na lodzie

  Poniedziałek, 09 Luty 2015

  Od 6 do 8 lutego na lodowisku przy ul. Piłsudskiego odbywał się Międzynarodowy Turniej U-18 w hokeju na lodzie o Puchar Miasta Dębicy. Uroczystego otwarcia turnieju w piątkowy wieczór 6 lutego dokonał burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk. Po trzech dniach zmagań i ogromu emocji dostarczonych dębickiej publiczności bardzo licznie kibicującej hokeistom zwycięzcą pierwszej edycji turnieju w którym udział wzięły reprezentacje Austrii, Polski, Białorusi i Węgier została reprezentacja Polski.

  Czytaj więcej
 • Hokeiści z Polski, Węgier, Austrii i Białorusi z wizytą u burmistrza

  Hokeiści z Polski, Węgier, Austrii i Białorusi z wizytą u burmistrza

  Piątek, 06 Luty 2015

  Na zaproszenie burmistrza Mariusza Szewczyka w Urzędzie Miejskim w Dębicy gościli dzisiaj reprezentanci drużyn, które uczestniczą w zorganizowanym po raz pierwszy w Dębicy Międzynarodowym Turnieju U-18 w hokeju na lodzie.

  Czytaj więcej
 • Zimowe Mistrzostwa Klubu Bobry

  Zimowe Mistrzostwa Klubu Bobry

  Czwartek, 05 Luty 2015

  W ciągu dwóch ostatnich dni stycznia br. na dębickiej pływalni odbyły się Zimowe Mistrzostwa Klubu MKP Bobry, które swoim patronatem objął Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk. Zawody te były największą imprezą pływacką na terenie Polski pod względem ilości startujących zawodników. Wystartowało w nich 600 zawodników z kraju oraz ze Słowacji i Ukrainy.

  Czytaj więcej
 • Zimowe Mistrzostwa MKP Bobry Dębica

  Zimowe Mistrzostwa MKP Bobry Dębica

  Piątek, 30 Styczeń 2015

  W najbliższy piątek i sobotę 30 i 31 stycznia 2015 r. na dębickiej pływalni odbędą się Zimowe Mistrzostwa MKP Bobry Dębica organizowane wspólnie z MOSiR. Patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk. W zawodach weźmie udział 600 zawodników z 48 Klubów pływackich z Polski , 4 Kluby ze Słowacji oraz 1 Klub z Ukrainy.

  Czytaj więcej
 • Międzynarodowy Turniej U-18 w hokeju na lodzie odbędzie się w Dębicy.

  Międzynarodowy Turniej U-18 w hokeju na lodzie odbędzie się w Dębicy.

  Wtorek, 27 Styczeń 2015

  Pierwszy raz na dębickim lodowisku odbędzie się impreza rangi międzynarodowej. Udział reprezentacji do lat 18 Polski oraz Węgier, Białorusi i Austrii prawdopodobnie zapełni do ostatniego miejsca trybuny lodowiska przy ul. Piłsudskiego 19 w Dębicy.

  Czytaj więcej