Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Zimowe Mistrzostwa Klubu Bobry

  Zimowe Mistrzostwa Klubu Bobry

  Czwartek, 05 Luty 2015

  W ciągu dwóch ostatnich dni stycznia br. na dębickiej pływalni odbyły się Zimowe Mistrzostwa Klubu MKP Bobry, które swoim patronatem objął Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk. Zawody te były największą imprezą pływacką na terenie Polski pod względem ilości startujących zawodników. Wystartowało w nich 600 zawodników z kraju oraz ze Słowacji i Ukrainy.

  Czytaj więcej
 • Zimowe Mistrzostwa MKP Bobry Dębica

  Zimowe Mistrzostwa MKP Bobry Dębica

  Piątek, 30 Styczeń 2015

  W najbliższy piątek i sobotę 30 i 31 stycznia 2015 r. na dębickiej pływalni odbędą się Zimowe Mistrzostwa MKP Bobry Dębica organizowane wspólnie z MOSiR. Patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk. W zawodach weźmie udział 600 zawodników z 48 Klubów pływackich z Polski , 4 Kluby ze Słowacji oraz 1 Klub z Ukrainy.

  Czytaj więcej
 • Międzynarodowy Turniej U-18 w hokeju na lodzie odbędzie się w Dębicy.

  Międzynarodowy Turniej U-18 w hokeju na lodzie odbędzie się w Dębicy.

  Wtorek, 27 Styczeń 2015

  Pierwszy raz na dębickim lodowisku odbędzie się impreza rangi międzynarodowej. Udział reprezentacji do lat 18 Polski oraz Węgier, Białorusi i Austrii prawdopodobnie zapełni do ostatniego miejsca trybuny lodowiska przy ul. Piłsudskiego 19 w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • 1 Liga Hokeja na Lodzie Seniorów - mecze 17 i 18 stycznia 2015

  1 Liga Hokeja na Lodzie Seniorów - mecze 17 i 18 stycznia 2015

  Środa, 14 Styczeń 2015

  Uczniowski Klub Hokejowy zaprasza na kolejne zmagania dębickich seniorów. Tym razem dębicka drużyna będzie podejmowała na własnym lodowisku akademicką drużynę pierwszoligową z Nowego Targu.

  Czytaj więcej
 • V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy

  V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy

  Środa, 07 Styczeń 2015

  5 stycznia 2015 roku w hali Domu Sportu przy ulicy Sportowej odbył się V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy. Zwycięzcą turnieju w którego organizację włączył się także Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Stowarzyszenie AD Astram została reprezentacja województwa świętokrzyskiego.

  Czytaj więcej
 • Zimowe ferie na obiektach sportowych w Dębicy

  Zimowe ferie na obiektach sportowych w Dębicy

  Środa, 17 Grudzień 2014

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w okresie ferii zimowych do korzystania z basenu, aquaparku, lodowiska, a także świetlic oraz pozostałych obiektów sportowych.

  Czytaj więcej