Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy

  V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy

  Środa, 07 Styczeń 2015

  5 stycznia 2015 roku w hali Domu Sportu przy ulicy Sportowej odbył się V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy. Zwycięzcą turnieju w którego organizację włączył się także Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Stowarzyszenie AD Astram została reprezentacja województwa świętokrzyskiego.

  Czytaj więcej
 • Zimowe ferie na obiektach sportowych w Dębicy

  Zimowe ferie na obiektach sportowych w Dębicy

  Środa, 17 Grudzień 2014

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w okresie ferii zimowych do korzystania z basenu, aquaparku, lodowiska, a także świetlic oraz pozostałych obiektów sportowych.

  Czytaj więcej
 • Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy

  Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy

  Środa, 17 Grudzień 2014

  Już 10 stycznia 2015 roku odbędzie się kolejny Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy. Odwiedzający tego dnia obiekty MOSIR będą mieli możliwość skorzystania z lodowiska oraz basenu w cenie 1 zł za pierwsze 70 minut pobytu.

  Czytaj więcej
 • V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy już 5 stycznia

  V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy już 5 stycznia

  Wtorek, 16 Grudzień 2014

  5 stycznia 2015 roku w hali Domu Sportu i Rekreacji się przy ulicy Sportowej w Dębicy odbędzie się V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy. W organizację turnieju włączyły się m.in. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Pomocy Społecznej Ad Astram.

  Czytaj więcej
 • Mecz Mini Hokeja

  Mecz Mini Hokeja

  Środa, 10 Grudzień 2014

  W niedzielę 7 grudnia na lodowisku przy ul. Piłsudskiego rozegrany został czwarty w tym sezonie turniej Mini Hokeja I w ramach ligi podkarpacko – małopolskiej. Uczestnikom i zwycięzcom turnieju medale wręczył burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

  Czytaj więcej
 • Zwycięstwo z wiceliderem

  Zwycięstwo z wiceliderem

  Poniedziałek, 24 Listopad 2014

  Drużyna UKS Kępa MOSiR Dębica po miesięcznej przerwie rozegrała kolejne spotkanie IV ligi mężczyzn na własnej hali. Tym razem po drugiej stronie siatki, stanęła ekipa zajmująca 2 miejsce w ligowej tabeli – KPS MOSiR Siarka Tarnobrzeg. Drużyna gospodarzy jak do tej pory przegrała jeden mecz w ligowych pojedynkach i na dębickiej hali byli murowanymi faworytami meczu.

  Czytaj więcej