Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • OZE dla gospodarstw domowych z terenu miasta Dębica

  OZE dla gospodarstw domowych z terenu miasta Dębica

  Poniedziałek, 06 Marzec 2017

  W dniu 2 marca br. Gmina Miasta Dębica złożyła do Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, kompletną dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie w ramach działania 3.1 Rozwój OZE – projekty parasolowe.

  Czytaj więcej
 • Żagle Kultury - doroczne nagrody Burmistrza Miasta Dębicy – wnioski można składać od 10 marca do 30 kwietnia br.

  Żagle Kultury - doroczne nagrody Burmistrza Miasta Dębicy – wnioski można składać od 10 marca do 30 kwietnia br.

  Poniedziałek, 06 Marzec 2017

  Żagle Kultury to nagroda Burmistrza Miasta Dębicy za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury lub całokształt działalności, która przyznawana może być osobom fizycznym -twórcom, animatorom, artystom, pracownikom dębickich instytucji kultury lub osobom prawnym i innym podmiotom, mającym siedzibę na terenie Miasta Dębica.

  Czytaj więcej
 • Gazele Biznesu dla Wodociągów Dębickich

  Gazele Biznesu dla Wodociągów Dębickich

  Poniedziałek, 06 Marzec 2017

  Wodociągi Dębickie sp. z o.o. znalazły się po raz kolejny w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 21 lutego br. w Starej Zajezdni w Krakowie. Pamiątkowy dyplom z rąk organizatorów rankingu odebrali prezes Wodociągów Dębickich Jacek Gil i prokurent Agnieszka Jamróz.

  Czytaj więcej
 • Konkursy na 70 –lecie działalności Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy

  Konkursy na 70 –lecie działalności Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy

  Poniedziałek, 06 Marzec 2017

  Z okazji przypadającej na bieżący rok 70 rocznicy powstania Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej ogłoszone zostały konkursy plastyczne i literackie związane z jubileuszem.

  Czytaj więcej
 • Blisko 1.6 miliona złotych bezzwrotnej dotacji dla Administracji Domów Mieszkalnych w Dębicy

  Blisko 1.6 miliona złotych bezzwrotnej dotacji dla Administracji Domów Mieszkalnych w Dębicy

  Piątek, 03 Marzec 2017

  Złożony we wrześniu 2016 przez ADM Sp. z o.o. w imieniu wspólnot mieszkaniowych: Matejki 11, 12, 15, 16, 17 i Mościckiego 19 projekt pod nazwą „Głęboka modernizacja energetyczna budynków 6 wspólnot mieszkaniowych w Dębicy znalazł się na liście projektów wybranych do dofinansowania. Finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 projekt zostanie dofinansowany bezzwrotną dotacją w wysokości 1.588 428 zł. Całkowita wartość projektu to 1. 868 740 złotych.

  Czytaj więcej
 • Dębica organizatorem Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej

  Dębica organizatorem Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej

  Piątek, 03 Marzec 2017

  Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zostały wybrane przez Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Podkarpacki Związek Piłki Siatkowej na gospodarza Finału Mistrzostw Polski młodych adeptów piłki siatkowej. Najlepsi młodzi siatkarze i siatkarki w kraju zawitają w maju do Dębicy. W dniach 12-14 maja br. i w dniach 19-21 maja br. będziemy świadkami sportowych zmagań w ramach Finału Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w Piłce Siatkowej.

  Czytaj więcej