Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Jerzy Martynów - malarstwo

  Jerzy Martynów - malarstwo

  Wtorek, 04 Lipiec 2017

  7 lipca Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Jerzego Martynowa. Wernisaż rozpocznie się tradycyjnie o godz.19. Prace będzie można obejrzeć przez cały okres wakacji, aż do 3 września.

  Czytaj więcej
 • Projekt „Seniorom Na ratunek”- podpisanie umowy

  Projekt „Seniorom Na ratunek”- podpisanie umowy

  Poniedziałek, 03 Lipiec 2017

  28 czerwca br. pomiędzy WUP Rzeszów a MOPS-em w Dębicy została podpisana umowa na realizację projektu "Seniorom na ratunek". Jego realizacja potrwa do końca 2018 r.

  Czytaj więcej
 • Wakacje z kulturą

  Wakacje z kulturą

  Poniedziałek, 03 Lipiec 2017

  Serdecznie zapraszamy wszystkich dębiczan na cykl wakacyjnych imprez przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Na Rynku zagrają zespoły muzyczne, w parku przy DK „Śnieżka” wyświetlane będą filmy, tam też wystawiony zostanie familijny spektakl teatralny. Do Galerii Sztuki zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, a wszystkich miłośników sztuki na wystawę malarstwa.

  Czytaj więcej
 • Wspólny System Segregacji Odpadów od pierwszego lipca !

  Wspólny System Segregacji Odpadów od pierwszego lipca !

  Czwartek, 29 Czerwiec 2017

  Od 1 lipca 2017 r., zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska na terenie całego kraju, będzie obowiązywał Wspólny System Segregacji Odpadów. Od tej pory odpady będą dzielone na cztery podstawowe frakcje. Do pojemnika/worka niebieskiego trafi papier, do zielonego – szkło, do żółtego – metale i tworzywa sztuczne, a do brązowego – odpady ulegające biodegradacji. Gminy oprócz czterech podstawowych odbieranych frakcji mogą na swoim terenie wprowadzić dodatkowe zbierane frakcje odpadów.

  Czytaj więcej
 • Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 80

  Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 80

  Czwartek, 29 Czerwiec 2017

  Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 80 - burze z gradem

  Czytaj więcej
 • Porozumienie podpisane

  Porozumienie podpisane

  Środa, 28 Czerwiec 2017

  27 czerwca Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk i Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz podpisali porozumienie w sprawie przejęcia przez Gminę Miasta Dębica od Gminy Dębica zadania z zakresu lokalnego transportu zbiorowego.

  Czytaj więcej