Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • W Dębicy rozpoczęły się Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce

  W Dębicy rozpoczęły się Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce

  Piątek, 12 Maj 2017

  Dzisiaj meczem TREFL Gdańsk SA - BKS Chemik Bydgoszcz o godz. 9.00 na hali MOSIR w Dębicy rozpoczęły Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce. W mistrzostwach zmierzą się drużyny : TREFL Gdańsk SA, MUKS Huragan Wołomin, Jastrzębski Węgiel, BKS Chemik Bydgoszcz, DMKS Plas Kielce, KS Gwardia Wrocław, AKS V LO Rzeszów i UMKS MOS Wola Warszawska.

  Czytaj więcej
 • I Powiatowe Wielkie Zawody Małych Strażaków

  I Powiatowe Wielkie Zawody Małych Strażaków

  Piątek, 12 Maj 2017

  Blisko 100 dzieci z drużyn małych strażaków działających na terenie powiatu dębickiego wzięło udział w I Powiatowych Wielkich Zawodach Małych Strażaków, które w ostatnią niedzielę 7 maja odbyły się na boisku przy Domu Kultury w Brzeźnicy. Dzieci, wśród których najmłodsze miało zaledwie 4 lata rywalizowały m.in. w udzielaniu pierwszej pomocy i posługiwaniu się hydronetką.

  Czytaj więcej
 • Wizyta chóru z Ludzy w Dębicy

  Wizyta chóru z Ludzy w Dębicy

  Piątek, 12 Maj 2017

  Pod koniec kwietnia, 45-osobowy chór z łotewskiego miasta partnerskiego Ludza gościł w Dębicy. Miasto Ludza współpracuje z Dębicą od 2014 roku. Była to pierwsza wizyta łotewskiego chóru na ziemi dębickiej.

  Czytaj więcej
 • Wędrówka do korzeni słowiańskich

  Wędrówka do korzeni słowiańskich

  Środa, 10 Maj 2017

  Zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w III Podkarpackim Konkursie Plastycznym O Tematyce Słowiańskiej. Po raz kolejny przyświeca nam hasło: „WĘDROWKA DO KORZENI SŁOWIAŃSKICH czyli jak to 1000 lat temu było”.

  Czytaj więcej
 • Podsumowano drugą edycję konkursu „W służbie Najjaśniejszej...”

  Podsumowano drugą edycję konkursu „W służbie Najjaśniejszej...”

  Środa, 10 Maj 2017

  W poniedziałek, 8 maja 2017 r., w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyło się podsumowanie konkursu „W służbie Najjaśniejszej...” organizowanego przez Hufiec ZHP Dębica. Konkurs zorganizowano dla upamiętnienia bohaterów ziemi dębickiej, służy też popularyzowaniu lokalnej historii oraz budowaniu świadomości patriotycznej i historycznej młodego pokolenia.

  Czytaj więcej
 • II edycja Trasa Motocyklowa po Gminie Dębica 20.05.2017

  II edycja Trasa Motocyklowa po Gminie Dębica 20.05.2017

  Środa, 10 Maj 2017

  Start Nagawczyna szkolny parking,9.00 - 11.00 rejestracja uczestników,9.00 - 14.00 przejazd trasą "Małej Pętli po Gminie Dębica" w/g oznaczeń i mapki otrzymanej w pakiecie startowym przygotowanym dla 400 uczestników, trasa przebiega przez widokowe i atrakcyjne miejsca Gminy Dębica, wolny wstęp do Osady Słowiańskiej w Stobiernej i Ekspozycji historyczno - dydaktycznej w Pustkowie

  Czytaj więcej