Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Narodowe Święto Niepodległości

  Narodowe Święto Niepodległości

  Poniedziałek, 29 Październik 2012

  Burmistrz Miasta zaprasza na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2012r. Podczas uroczystości na dębickim Rynku rozdawane będą śpiewniki pieśni patriotycznych, które można też będzie znaleźć w lokalnej prasie. W domu Kultury Mors zaplanowano recital Michała Bajora, wystąpi też ZPiT Igloopolanie.

  Czytaj więcej
 • Zaduszki z Janem Pawłem II

  Zaduszki z Janem Pawłem II

  Poniedziałek, 29 Październik 2012

  Tradycyjnie 2 listopada o godz. 19.15 na Placu Solidarności odbędą się Zaduszki z Janem Pawłem II, na które zapraszają Parafia p.w. św. Jadwigi i Miejski Ośrodek Kultury. Z poetyckim programem artystycznym wystąpi grupa teatralna Safo, działająca przy MOK.

  Czytaj więcej
 • Śpiewali dla Tadzia Gardziela

  Śpiewali dla Tadzia Gardziela

  Poniedziałek, 29 Październik 2012

  W Domu Kultury „Mors” Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert piosenki poetyckiej poświęcony pamięci dra Tadeusza Gardziela, zmarłego przed rokiem pracownika naukowego rzeszowskich uczelni.

  Czytaj więcej
 • Dzień włoski w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Dębicy

  Dzień włoski w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Dębicy

  Piątek, 26 Październik 2012

  Dzień 25 października 2012r. w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Dębicy był Dniem Włoskim, impreza zrealizowana została w ramach kolejnej edycji projektu współpracy międzynarodowej pod hasłem „Mały Europejczyk to Ja i TY”.

  Czytaj więcej
 • IV Konkurs Fotograficzny Środowiskowych Domów Samopomocy województwa podkarpackiego zakończony

  IV Konkurs Fotograficzny Środowiskowych Domów Samopomocy województwa podkarpackiego zakończony

  Piątek, 26 Październik 2012

  W dniu 24.10.2012r. w Domu Kultury Śnieżka w Dębicy odbyło się uroczyste podsumowanie IV Konkursu Fotograficznego organizowanego przy współpracy Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Kapliczki podkarpackie”.Spotkanie poprowadziła Marta Skórska, szefowa dębickiego ŚDS.

  Czytaj więcej