Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Chuligani, to nie kibice

  Chuligani, to nie kibice

  Wtorek, 04 Grudzień 2007

  Kwestiom bezpieczeństwa imprez sportowych a w szczególności meczów piłkarskich było poświęcone spotkanie w Urzędzie Miejskim, które odbyło się 3 grudnia. Uczestniczyli w nim przedstawiciele największych klubów piłkarskich w Dębicy tj. „Wisłoki” i „Igloopolu” oraz władze samorządowe miasta z burmistrzem Pawłem Wolickim i jego zastępcą Mariuszem Trojanem.

  Czytaj więcej
 • Sukces dębickich tancerzy

  Sukces dębickich tancerzy

  Poniedziałek, 03 Grudzień 2007

  Zespół tańca nowoczesnego "Soul" reprezentujący Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zdobył pierwszą nagrodę na Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych w Jaśle, które odbyły się 27 listopada br.

  Czytaj więcej
 • Konsultacje w sprawie budżetu

  Konsultacje w sprawie budżetu

  Poniedziałek, 03 Grudzień 2007

  Burmistrz Dębicy organizuje konsultacje społeczne w sprawie projektu budżetu miasta na 2008 r. Spotkania są otwarte dla mieszkańców, którzy mogą się zapoznać z harmonogramem zaplanowanych inwestycji w mieście oraz uczestniczyć w dyskusji.

  Czytaj więcej
 • Straż skuteczniejsza

  Straż skuteczniejsza

  Poniedziałek, 03 Grudzień 2007

  Zwiększona liczba patroli na ulicach miasta, coraz częstsze zatrzymania sprawców wykroczeń przeciwko mieniu i prewencyjna działalność to pozytywny efekt zatrudnienia, kilka miesięcy temu, czterech funkcjonariuszy w Straży Miejskiej w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Jan Kanty Pawluśkiewicz w Dębicy

  Jan Kanty Pawluśkiewicz w Dębicy

  Niedziela, 02 Grudzień 2007

  Wernisaż wystawy malarskiej Jana Kantego Pawluśkiewicza, „Maluje żel art sensy, byty, mary i inne”, odbędzie się 7 grudnia br. w Galerii MOK. Początek o godz. 19.

  Czytaj więcej
 • Przegląd twórczości Środowiskowych Domów Samopomocy

  Przegląd twórczości Środowiskowych Domów Samopomocy

  Piątek, 30 Listopad 2007

  Grupa uczestników zajęć w Środowiskowym Domu Samopomocy z Dębicy uczestniczyła w III Przeglądzie Twórczości Artystycznej Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego, który odbył się w Tarnobrzegu.

  Czytaj więcej