Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Spotkanie w ochronce

  Spotkanie w ochronce

  Piątek, 28 Grudzień 2007

  Z udziałem przedstawicieli władz miasta odbyło się w Przedszkolu Integracyjnym Sióstr Służebniczek Dębickich NMP spotkanie przed Świętami Bożego Narodzenia. Wzięli w nim również udział podopieczni sióstr służebniczek z prowadzonego przez nich domu dziennego pobytu Symeona i Anny.

  Czytaj więcej
 • Repertuar kina „Śnieżka“

  Repertuar kina „Śnieżka“

  Czwartek, 27 Grudzień 2007

  Kino „Śnieżka“ od 28 do 30 grudnia br. wyświetla o godz. 17 i 19.30 dramat fantasy w reżyserii Roberta Zemeckisa „Beowulf“. W rolach głównych występują: Ray Winstone, Crispin Glover, Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Robin Wright Penn.

  Czytaj więcej
 • Muzyczne stulecie Dębicy

  Muzyczne stulecie Dębicy

  Czwartek, 27 Grudzień 2007

  Książka „Dębica - nasze muzyczne stulecie" autorstwa Edwarda Wodzienia jest pierwszym wydawnictwem z cyklu Biblioteka Dębickich Gryfów. W muzycznej monografii znalazły się informacje o ruchu zespołach, orkiestrach i instytucjach muzycznych od końca XIX wieku do 2006 roku.

  Czytaj więcej
 • Światło Betlejemskie w magistracie

  Światło Betlejemskie w magistracie

  Czwartek, 27 Grudzień 2007

  Jak co roku do dębickiego magistratu dotarło Betlejemskie Światło Pokoju. Tegoroczne hasło akcji harcerzy i skautów brzmi „Stawiajmy wyzwania, świećmy przykładem”.

  Czytaj więcej
 • Penderecki wystąpi z koncertem

  Penderecki wystąpi z koncertem

  Niedziela, 23 Grudzień 2007

  Krzysztof Penderecki, światowej sławy kompozytor, wystąpi w swoim rodzinnym mieście, z koncertem z okazji 650 – lecia lokacji Dębicy. Koncert Orkiestry i Chóru Filharmonii Krakowskiej pod dyrekcją Pendereckiego zaplanowano wstępnie na 4 października 2008 r. Mistrz rozważa także skomponowanie krótkiego utworu na jubileusz miasta.

  Czytaj więcej