Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Weekend w naszym Mieście

  Weekend w naszym Mieście

  Piątek, 30 Listopad 2012 Czytaj więcej
 • XVIII Finał Konkursu „Wybieram Trzeźwość”

  XVIII Finał Konkursu „Wybieram Trzeźwość”

  Piątek, 30 Listopad 2012

  Burmistrz Miasta Dębicy oraz Dyrekcja, Pedagodzy, Młodzież i Rodzice Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zapraszają na XVIII Finał Konkursu „Wybieram Trzeźwość”.

  Czytaj więcej
 • Informacje miejskie

  Informacje miejskie

  Piątek, 30 Listopad 2012

  W dniu 28 listopada 2012r. o godz. 10.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2, odbyła się XXVIII sesja Rady Miejskiej w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • „Wigilijny Talerz Miłosierdzia”

  „Wigilijny Talerz Miłosierdzia”

  Piątek, 30 Listopad 2012

  Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta rozpoczęło kampanię pn. „Wigilijny Talerz Miłosierdzia”, której celem jest zebranie środków finansowych dla najuboższych, osób starszych, chorych i bezdomnych korzystających z pomocy Towarzystwa. Zebrane środki zostaną przekazane na poprawę warunków życiowych osób potrzebujących i bezdomnych z powiatu Dębickiego.

  Czytaj więcej
 • Ojczyzna Wartość Najwyższa - mjr Adam Lazarowicz w 110. rocznicę urodzin

  Czwartek, 29 Listopad 2012

  W dniu 27.11.2012r. w Domu Kultury „Mors” odbyły się uroczyste obchody 110. rocznicy urodzin mjr Adama Lazarowicza ps. „Klamra”. Konferencja poświęconą pamięci mjr Adama Lazarowicza, jego walce o wolną Polskę, ostatniemu w kampanii wrześniowej 1939 komendantowi miasta Dębica, poprowadził Dyrektor Muzeum Regionalnego Jacek Dymitrowski.

  Czytaj więcej
 • Odkryjmy dębickie talenty łyżwiarstwa figurowego na lodzie

  Odkryjmy dębickie talenty łyżwiarstwa figurowego na lodzie

  Środa, 28 Listopad 2012

  Urząd Miasta Dębica wraz z Janiną Olchawą -Prezesem UKS MORS Dębica informują, iż trwają zapisy do Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego MORS w Dębicy.

  Czytaj więcej