Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Koncert Mokaferia Love

  Koncert Mokaferia Love

  Środa, 01 Luty 2012 Czytaj więcej
 • Bajka masajska w Galerii Sztuki MOK

  Bajka masajska w Galerii Sztuki MOK

  Środa, 01 Luty 2012

  Przez najbliższe 4 tygodnie w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy przy ulicy Akademickiej można oglądać bardzo ciekawą wystawę fotografii dębiczanina mieszkającego w Warszawie Macieja Cieślaka pt. „Bajka masajska – podróż inicjacyjna”. Jego zdjęcia są plonem dwóch wypraw do Kenii. Podglądał tam z aparatem fotograficznym mieszkańców kilku wiosek masajskich żyjących w Laikipii, enklawie zamieszkałej przez to afrykańskie plemię.

  Czytaj więcej
 • Uczcimy pamięć pomordowanych

  Uczcimy pamięć pomordowanych

  Środa, 01 Luty 2012

  Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, Burmistrz Miasta Dębicy zapraszają do wzięcia udziału w uroczystościach upamiętniających 68. rocznicę rozstrzelania zakładników przez okupanta niemieckiego na terenie Miasta Dębicy (54-ch obok cegielni).

  Czytaj więcej
 • Nie bądź obojętny

  Nie bądź obojętny

  Wtorek, 31 Styczeń 2012

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy apeluje o zwrócenie szczególnej uwagi na los ludzi samotnych, starszych i bezdomnych.

  Czytaj więcej
 • Zarządzenie Nr 17/2012 Burmistrza Miasta Dębicy z dnia 26 stycznia 2012 r.

  Zarządzenie Nr 17/2012 Burmistrza Miasta Dębicy z dnia 26 stycznia 2012 r.

  Wtorek, 31 Styczeń 2012

  w sprawie zlecenia zadań publicznych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego i przyznania dotacji organizacjom pozarządowym.

  Czytaj więcej