Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Potańcówka z zespołem Odpoczno

  Potańcówka z zespołem Odpoczno

  Poniedziałek, 02 Lipiec 2018

  Burmistrz Mariusz Szewczyk zaprasza na pierwszą z wakacyjnych potańcówek, która odbędzie się w niedzielę 8 lipca, o godz.19.00, na dębickim Rynku. Przygrywał będzie zespół Odpoczno, grający muzykę ludową z regionu opoczyńskiego w nowym wymiarze. Po koncercie taneczną zabawę kontynuował będzie DJ.

  Czytaj więcej
 • Spektakl: „Andropauza 3”

  Spektakl: „Andropauza 3”

  Piątek, 29 Czerwiec 2018

  Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!

  Czytaj więcej
 • Wakacje z kulturą

  Wakacje z kulturą

  Piątek, 22 Czerwiec 2018

  Plenerowe kino i spektakle teatralne, koncerty, potańcówki, zajęcia artystyczne i wystawy – Miejski Ośrodek Kultury przygotował bogatą ofertę artystyczną dla mieszkańców Dębicy na czas wakacji.

  Czytaj więcej
 • Wernisaż wystawy pokonkursowej prac studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

  Wernisaż wystawy pokonkursowej prac studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

  Piątek, 15 Czerwiec 2018

  14 czerwca br. w Galerii Sztuki MOK w Dębicy odbyło się otwarcie wystawy podsumowującej pierwsze półrocze współpracy Dębicy z Zakładem Architektury Użyteczności Publicznej Politechniki Krakowskiej oraz wręczenie nagród laureatom konkursu na wykonanie koncepcji urbanistyczno -architektonicznej zagospodarowania terenów miasta Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Wystawa: Tadeusz Rolke, Chris Niedenthal - „Sąsiadka”

  Wystawa: Tadeusz Rolke, Chris Niedenthal - „Sąsiadka”

  Środa, 13 Czerwiec 2018

  Galeria Sztuki zaprasza na otwarcie wystawy: Tadeusz Rolke, Chris Niedenthal - „Sąsiadka”. Wernisaż odbędzie się 15 czerwca o godz.19.00. Prace będzie można zobaczyć do 8 lipca.

  Czytaj więcej