Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Bicyklomania #Powered by Romet już 17 czerwca

  Bicyklomania #Powered by Romet już 17 czerwca

  Wtorek, 06 Czerwiec 2017

  Już w 17 czerwca (sobota) na wszystkich miłośników rowerów, zdrowego i aktywnego trybu życia czeka nie lada gratka. Burmistrz Miasta Dębicy i firma Arkus&Romet Group zapraszają do wzięcia udziału w pikniku rowerowym „BICYKLOMANIA 2017”. Start dwunastej już Bicyklomanii odbędzie się o godzinie 9.00 spod pomnika Jana Pawła II na Placu Solidarności.

  Czytaj więcej
 • UMKS MOS Wola Warszawa ze złotym medalem: Mistrzostwa Polski Młodziczek – Dębica 2017

  UMKS MOS Wola Warszawa ze złotym medalem: Mistrzostwa Polski Młodziczek – Dębica 2017

  Środa, 24 Maj 2017

  Dwie warszawskie drużyny UKS Atena Warszawa i UMKS MOS Wola Warszawa rozegrały mecz o mistrzostwo Polski w piłce siatkowej młodziczek. Tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna z Woli, która wygrała spotkanie 2:1. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Zuzanna Czekalska, która zdobyła ostatni punkt. Trzecie miejsce w turnieju i brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek zdobyły KS Energetyk Poznań, wygrywając mecz 2:1 z drużyną MKS Dwójka Zawiercie. Statuetkę MVP przyznano Mariannie Podobińskiej.

  Czytaj więcej
 • III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC

  III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC

  Poniedziałek, 22 Maj 2017

  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF” serdecznie zapraszają do udziału w nadchodzących III Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC, które odbędą się 18 czerwca 2017 r. na Stoku Narciarskim w Stobiernej.

  Czytaj więcej
 • Dębicka młodzież trenowała z Krzysztofem Ignaczakiem

  Dębicka młodzież trenowała z Krzysztofem Ignaczakiem

  Środa, 17 Maj 2017

  Blisko 100 uczniów z dębickich szkół podstawowych wzięło udział w pierwszym z treningów z siatkarzem, byłym reprezentantem Polski i mistrzem świata Krzysztofem Ignaczakiem w ramach ministerialnego programu „Lekcja WF-u z Mistrzem”. Trening poprzedziła konferencja prasowa, w której wziął udział Krzysztof Ignaczak i burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk. Kolejny trening z mistrzem już w najbliższy czwartek na hali MOSiR.

  Czytaj więcej
 • W Dębicy rozpoczęły się Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce

  W Dębicy rozpoczęły się Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce

  Piątek, 12 Maj 2017

  Dzisiaj meczem TREFL Gdańsk SA - BKS Chemik Bydgoszcz o godz. 9.00 na hali MOSIR w Dębicy rozpoczęły Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce. W mistrzostwach zmierzą się drużyny : TREFL Gdańsk SA, MUKS Huragan Wołomin, Jastrzębski Węgiel, BKS Chemik Bydgoszcz, DMKS Plas Kielce, KS Gwardia Wrocław, AKS V LO Rzeszów i UMKS MOS Wola Warszawska.

  Czytaj więcej
 • II edycja Trasa Motocyklowa po Gminie Dębica 20.05.2017

  II edycja Trasa Motocyklowa po Gminie Dębica 20.05.2017

  Środa, 10 Maj 2017

  Start Nagawczyna szkolny parking,9.00 - 11.00 rejestracja uczestników,9.00 - 14.00 przejazd trasą "Małej Pętli po Gminie Dębica" w/g oznaczeń i mapki otrzymanej w pakiecie startowym przygotowanym dla 400 uczestników, trasa przebiega przez widokowe i atrakcyjne miejsca Gminy Dębica, wolny wstęp do Osady Słowiańskiej w Stobiernej i Ekspozycji historyczno - dydaktycznej w Pustkowie

  Czytaj więcej