Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Podsumowanie osiągnięć sportowych dzieci i młodzieży powiatu dębickiego za rok szkolny 2015/2016

Środa, 26 Październik 2016

Dsc02830

Podsumowanie osiągnięć sportowych dzieci i młodzieży powiatu dębickiego za rok szkolny 2015/2016.25 października w hali Domu Sportu w Dębicy odbyło się podsumowanie osiągnięć sportowych dzieci i młodzieży powiatu dębickiego za rok szkolny 2015/2016. Nagrody i wyróżnienia z rąk starosty powiatu dębickiego Andrzeja Reguły, wicestarosty Mateusza Paska i przewodniczącego Rady powiatu Mateusza Smoły odebrali powiatowi i gminni organizatorzy sportu, nauczyciele i dyrektorzy szkół powiatu dębickiego.

podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego Dsc03130 podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów powiatu dębickiego

W klasyfikacji gmin bezkonkurencyjne okazało się Miasto Dębica, które zajęło I miejsce. Puchar w imieniu miasta odebrał burmistrz Mariusz Szewczyk. Dębickie szkoły zajęły wiodące miejsca także w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce SP nr 5, II miejsce SP nr 9 i VII miejsce SP nr 10. W Gimnazjadzie - I miejsce MG nr 3, II miejsce MG nr 2 w Dębicy, VI miejsce MG nr 1 w Dębicy i IX miejsce MG nr 4. W gronie wyróżnionych z Miasta Dębicy organizatorów sportu znalazł się Marek Celejewski. Maciej Zaborowski z MG nr 3, Witold Brniak z SP nr 9 i Mariusz Matusik z ZS nr 2 w Dębicy zostali natomiast  wyróżnieni jako nauczyciele.


Klasyfikacja i wyróżnienia:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce  Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy
III miejsce Szkoła Podstawowa w Straszęcinie
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Pilźnie
V miejsce Szkoła Podstawowa w Korzeniowie
VI miejsce Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy
VII miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy
VIII miejsce Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej
IX miejsce Szkoła Podstawowa w Pustkowie-Osiedlu
X miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Jodłowej

Gimnazjada
I miejsce Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy
II miejsce Miejskie Gimnazjum nr 2 w Dębicy
III miejsce Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
IV miejsce Publiczne Gimnazjum w Straszęcinie
V miejsce Publiczne Gimnazjum w Jodłowej
VI miejsce  Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy
VII m iejsce Publiczne Gimnazjum w Korzeniowie
VIII miejsce Publiczne Gimnazjum w Górze Motycznej
IX miejsce Miejskie Gimnazjum nr 4 w Dębicy
X miejsce Publiczne Gimnazjum w Brzeźnicy

Licealiada
I miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy
II miejsce  Zespół Szkół nr 2 w Dębicy
III miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy
IV miejsce  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy
V miejsce  Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy
VI miejsce  Zespół Szkół nr 4 w Dębicy

Klasyfikacja Gmin
I miejsce  Miasto Dębica
II miejsce  Gmina Żyraków
III miejsce Gmina Pilzno
IV miejsce  Gmina Dębica
V miejsce  Gmina Jodłowa
VI miejsce  Gmina Brzostek
VII miejsce Gmina Czarna

Klasyfikacja Uczniowskich Klubów Sportowych w pionu SZS w Województwie Podkarpackim we współzawodnictwie sportowym klubów w 2016 roku

I miejsce    Międzyszkolny Uczniowski Klub Lekkiej Atletyki „Dębica” Korzeniowski.pl
II miejsce    Uczniowski Klub Sportowy „ORBITEK” w Straszęcinie        
III miejsce    Uczniowski Klub Hokejowy Dębicy    

Powiatowi i Gminni Organizatorzy Sportu
1. Jan Malec – Powiatowy Organizator Imprez Sportowych (IMS)
2. Mariusz Kania – Powiatowy Organizator Imprez Sportowych (Licealiada, Gimnazjada)
3. Marek Celejewski – Gminny Organizator Imprez Sportowych (Miasto Dębica)
4. Jarosław Kulig – Gminny Organizator Imprez Sportowych (Gmina Dębica)
5. Magdalena Kawalec – Gminny Organizator Imprez Sportowych (Gmina Brzostek)
6. Artur Fronc – Gminny Organizator Imprez Sportowych (Gmina Czarna)
7. Grzegorz Cebula – Gminny Organizator Imprez Sportowych (Gmina Żyraków)
8. Waldemar Sztogrin – Gminny Organizator Imprez Sportowych (Gmina Jodłowa)
9. Krystyna Gądek – Gminny Organizator Imprez Sportowych (Miasto i Gmina Pilzno)

Nauczyciele
1. Robert Warzecha, ZS nr 1 w Jodłowej
2. Bartosz Zołotar, ZS w Pustkowie-Osiedlu
3. Magdalena Machaj, PG w Brzostku
4. Maciej Zaborowski, MG nr 3 w Dębicy
5. Witold Brniak, SP nr 9 w Dębicy
6. Marcin Kudłacz, PG w Pilźnie
7. Grzegorz Cebula, ZS w Straszęcinie
8. Andrzej Gniewek, PG w Róży
9. Mariusz Matusik, ZS nr 2 w Dębicy

 

Archiwum newsów