Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Bilans bramek równy zero – Żak Starszy UKH Dębica

Czwartek, 27 Wrzesień 2018

ŻSukh5

Czwarty weekend września rozpoczął na dobre rozgrywki dla młodych zawodników UKH Dębica. W sobotę drużyny Żaka Młodszego oraz Żaka Starszego na wyjeździe były podejmowane przez sanockie Niedźwiadki.

ŻSukh13 Żsukh6 ŻSUKH 14 żsukh7 ŻŚukh15 żSukh8 ŻSUKH 16 ŻSUKh17 ŻSukh9 ŻS ukh2 ŻSukh10 ŻSukh18 ŻSukh3 Żsukh11 ŻSukh19 ŻSukh4 żśukh12 Mcg_9799

Żak Młodszy swoje starcie zakończył wynikiem 4:2.  Mecz toczył się na bardzo wyrównany poziomie. Drogę do bramki skuteczniej znajdywali gospodarze. Po bardzo dobrym spotkaniu na tablicy wyników zaświecił się wynik 4:2 dla Gospodarzy. 
Żak Starszy rozpoczął swój pojedynek z przytupem i po niecałych 4 minutach zawodnicy Uczniowskiego Klubu Hokejowego prowadzili już 0:2 i trzymali ten wynik przez kolejne 4 minuty, sprawiając niezłą niespodziankę na początku pierwszej tercji. Sanoczanie rozpoczęli odrabianie strat kończąc pierwszą tercję wynikiem 4:2. Druga tercja była bardzo wyrówna i zakończyła się wynikiem 2:1 dla Sanoka. Natomiast trzecia tercja zakończyła się wynikiem 3:1 dla Sanoczan. Ostateczny wynik na wyświetlony w Sanockiej Arenie to 9:4. 

W niedzielne przedpołudnie Żacy Starsi podejmowali na własnej tafli swoje koleżanki i kolegów z KTH Krynica. Po bardzo wyrównanej pierwszej tercji zawodnicy do szatni schodzili z wynikiem 1:1. Worek z bramkami otworzył się na początku drugiej tercji, która zakończyła się wynikiem 4:0 dla zawodników UKH Dębica. Trzecia tercja przyniosła 3 bramki dla Dębicy przy 1 dla zawodniczek i zawodników z Krynicy. Końcowy wynik został ustalony na 9:2 dla UKH Dębica. Tym samym bilans strzelonych i straconych bramek podczas weekendu dla Żaków Starszych równy jest zero.

Natomiast w Polskiej Lidze Hokeja Kobiet, a dokładnie w Grupie B swoje mecze rozgrywała KS Cracovia Kraków - Hokej Kobiet. W drużynie z Krakowa występowały dwie zawodniczki z Dębicy Magda Mroczka oraz Karolina Baran. Sobotni pojedynek zespół z Krakowa przegrał 2:1. W niedzielę role się odwróciły i zwycięstwo wywalczyły zawodniczki z Krakowa wygrywając w Nowym Targu 1:3, jedną z bramek w zwycięskim meczu zdobyła Karolina Baran. 

 

Źródło i zdjęcia: www.hokejdebica.pl

Archiwum newsów