Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Turniej Squasha na Dniach Dębicy

Poniedziałek, 03 Czerwiec 2019

Turniej Squasha na Dniach Dębicy
Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Turniej Squasha na Dniach Dębicy Dsc04366 (copy)

W ramach obchodów tegorocznych Dni Dębicy 1 czerwca br. w Klubie Endorfina Fitness & Squash rozegrany został Turniej Squasha o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy.

Po przywitaniu gości przez burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka wszyscy uczestnicy rozpoczęli ponad 4-godzinną rywalizację sportową. Rozgrywki przebiegały w przyjacielskiej atmosferze oraz współzawodnictwie w duchu fair play. Nie brakowało wielu wyrównanych pojedynków, którym towarzyszyły duże emocje. W sportowych zmaganiach udział wzięło 16 zawodników. Zwycięzcą turnieju został Paweł Czapka – reprezentant Rzeszowa, drugie miejsce zajął Kamil Kurcz, a trzecie Sławomir Górny.

Po zakończonym turnieju nastąpiło podsumowanie. Pamiątkowe puchary oraz drobne upominki dla zwycięzców, oraz uczestników zostały wręczone przez burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym graczom osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjęcia: UM Dębica, Damian Kuciemba

Archiwum newsów