Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Nowa nawierzchnia na Sportowej

Piątek, 10 Lipiec 2020

Nowa nawierzchnia na Sportowej

Słoneczna pogoda sprzyja realizacjom inwestycji drogowych na terenie miasta. Obecnie w Dębicy trwa przebudowa ulicy Olszynowej, a także kolejny etap przebudowy ulicy Sienkiewicza.

Nowa nawierzchnia na Sportowej Nowa nawierzchnia na Sportowej Nowa nawierzchnia na Sportowej

Kilka tygodni temu rozpoczęły się również prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni asfaltowej na ulicy Sportowej, które właśnie zostały zakończone. Zakres prac obejmował frezowanie starej nawierzchni oraz wykonanie nowej nakładki asfaltowej na odcinku ok. 220 m.b. od ul. Słonecznej do skrzyżowania z ulicą Brzegową.

– Przy ulicy Sportowej znajdują się zarówno miejskie instytucje: ośrodek kultury, kompleksy sportowe MOSiR, jak również liceum, hotel czy komenda policji, dlatego remont tej drogi to niezbędna inwestycja zarówno dla mieszkańców, jak również dla całej społeczności, tym bardziej, że po ubiegłorocznym remoncie sieci wodno-kanalizacyjnej, ulica Sportowa była w bardzo złym stanie. Cieszę się, że kolejna inwestycja została zrealizowana i będzie służyć naszej społeczności – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.

Inwestycja została zrealizowana ze środków przeznaczonych na bieżące utrzymanie dróg na terenie Dębicy. Jeszcze w lipcu planowane jest rozpoczęcie prac przy ulicy Staszica, gdzie wymieniony zostanie chodnik.

Archiwum newsów